Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak? (ha...

Hogyan változtassak? (ha lehetséges. )

Figyelt kérdés
Csak az idősebb srácok tetszenek meg. De én is csak nekik tetszem. Szerintem enyhén notnormal, ha egy 14 éves lány (csitri?)egy 20 évessel jár... Mégis ez van, ez kell nekem. Hogy változtassak a "ideálon"? Lehetséges ez? Menjek pszihomókushoz? (azt hiszem van ilyen "fília" xd)
2012. szept. 1. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember nem tud csak úgy változtatni az ideálján. Nem baj, ha az idősebbek tetszennek, de ne 14 évesen menj bele ilyen kapcsolatokba. Várj még vele pár évet.
2012. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnôm egyszer azt kérdezte tôlem, hogy: "Összejönnék-e egy 19 éves sráccal?". (14 évesek vagyunk) Azt mondtam, hogy: "Nem, nekem az már túl idôs lenne.." Erre ô: "Nekem meg túl fiatal..."

Neki az ilyen 30 feletti pasik jönnek be.. Próbáltam leszoktatni, de nem ment. Már megszoktam. (:


Neked az érettebb fiúk kellenek. Szerintem keress valakit (veled egykorú) aki komolyabban tud viselkedni, mint a többi fiú.

Nem hiszem, hogy el kellene menned a pszichológushoz, de nem vesztesz semmit ha "kipróbálod". (:

14/L

2012. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érettebb? Akkor miért a gyerekes viselkedésűek tetszenek?
2012. szept. 3. 21:21
 4/4 k.lau13 ***** válasza:

Hülyeség, nincsen semmi bajod, én is ezt csinálom :D Na jó, ez képzelem, milyen ri.bancosan hangzott... valamiért 18-22 évesekkel jobban kijövök, bár nálam is az a magyarázat, hogy komoly vagyok, és a 14-16 éves srácok meg egyszerűen olyan.... idiótának tűnnek, vagy hát nem is tudom. Szóval ott van az a rengeteg hülyeségük, és igaz, hogy lehet velük beszélgetni, de nem úgy... Hát általában. Nála dmeg akkor lehet, te is valaki komolyabbat keresel, de olyat, aki tud "gyerekes" is lenni, cska nem infantilisen gyerekes, hanem csak úgy... Jó értelemben :D


Én ezzel magyaráznám. De nem tudom :D

2012. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!