Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire szerencsétlen majom...

Ennyire szerencsétlen majom lennék az élethez?

Figyelt kérdés

Középiskolában volt 1 jó ismerősöm. Folyton terheltem a lelkét a baromságaimmal.


Néha gyalog mentünk haza. Egyszer megállított minket egy 40-50 körüli férfi egy bank előtt és megkért minket, vigyázzunk a kocsijára. 5-10 perc után kijött az ürge és adott nekünk egy 500-ast. Elég nagy testem van, de abba egy örök érzékeny gyermek lelke szorult, ezt ott is bizonyítottam: ismerősöm elfogadta a pénzt, megköszönte. Már nyúlt volna érte, én megállítottam és haboztam. Néztem rá nagy szemekkel, mint valami autista érzékeny kislány és "visszatoltam" a pénzt. Aztán pár másodperc csönd; ismerősöm biztatott, fogadjuk el. Erre fogtam magam és elvettem a pénzt, majd amíg hazakísért az ismerősöm, kislányként viselkedtem...


Szóval félek, szorongok és a nagy testbe egy örök, érzékeny kislány lelke szorult sajnos, ezzel együtt kell élnem életem végéig. A pénzt meg egy aljas kis senki módjára lenyúltam, gondolom az ismim nem is csalódott bennem... mit gondoltok? Miért tettem ezt? Meddig leszek még ilyen gyámolatlan legbelül? Volt, hogy középiskolai tanár szólt, menjek a fiú wc-be szólni a többieknek, hogy jöjjenek ki. Megálltam és néztem, mint borjú az újkapura...


meg angolvizsgán. Leírhatatlan, amit ott átéltem. Majdnem levágtam magam a földre és szégyenszemre elkezdtem könnyezni, sírni, bömbölni és anyuciért kiáltani. Ezt nem bírtam feldolgozni és elkezdtem azt a volt ismerősömet piszkálni: ő volt soron és mondtam a tanárnak, hogy "valaki még nem volt és annyira szeretném meghallgatni"


TUDTAM, HOGY A TANÁR MIT FOG TŐLE KÉRDEZNI, előre megbeszéltem vele. "How do you eat?" Hogyan eszel ... gyerek jó, hogy nézett és gondolkozott... hogyan... evőeszközzel és asztalnál. El kezdtem rajta röhögni... iszonyatosan gyerekes vagyok, ez is az volt, mégis ezekből nyerek erőt. Olyan erősnek és hatalmasnak, istennek éreztem magam ezután.


A legijesztőbb, legerősebb testben van sokszor a legérzékenyebb lélek: én vagyok az élő példa.


Szóval nem tudom, meddig "tartsam magam"... természetes. Szerintetek álljak le, vagy (+a wowos téma is már soknak érzem) csináljam még? Ötletem sincs, mikor fog kitörni a vulkán?



2012. nov. 5. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Nekem meg ötletem sincs, hogy mi a fenét akartál mondani-kérdezni. Pedig elolvastam, de össze-vissza csapongsz, logikus és konklúzió nélküli történetekkel.
2012. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
B+ meg te ugy h.lye vagy,ahogy vagy:)
2012. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt az egészet....
2012. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Abból nyertél erőt, hogy kinevetted? Tipikus kövérek kisebbségi érzését háttérbe szorítani akaró reakciója.

Több kövér, de egy iszonyat dagadt csoporttársam is volt. A legdagadtabb gyökérkedett folyton mindenkivel és nagyon durván. Vajon miért? Talán mert fosott, hogy ha nem teszi, akkor őt fogják szekálni azért, mert több mint 140kg. (erről tehet is)Persze mind ez tudatalatti önvédelem volt nála. De ez nem mentség.


Bocs, de a "How do u eat" tényleg értelmezhetetlen, pláne egy vizsgán, ahol azért elviekben mindkét fél be van szärva, hiszen az egy vizsga. Talán a bambaságát látva utalhattál volna arra, hogy mégis mire gondolsz.


Azt kérdezed "álljak le" - Mivel? vagy "csináljam még?" - Mit?

Nem igazán értem a leírtakból, hogy mit akarsz. Igen, csapongsz.

De azért megpróbálom. Félénk vagy illetve bizonyos helyzetekben nem tudod mi lenne a helyes.

Az autós résznél az egyik éned nem fogadta volna el a pénzt, míg a másik igen, bár igényelte a megerősítést.

Attól, hogy a haverod elfogadja neked még nem kell, ha te azt nem érzed helyesnek.

2012. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!