Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Az van, hogy annyira sz*rul érzem magam, mert nem szeret senki és nincs egy igaz barátom sem. Most jelenleg a hisztis korszakomban vagyok és emiatt mindenen fennakadok. A barátnőimnek nagyon sok barátjuk van facebook-on és szeretik őket, meg a fiúknak is bejönnek, mert olyan cukimukik. :@ Facebook-on hozzászolnak fiúk a képeikhez meg mondják, hogy bejössz meg ilyenek. És én mindig szégyenlek ismerkedni, mert nem tudok beszélgetni,nem vagyok szép,s félek, hogy megbánt vaalki meg bunkón viselkedik. Mit csináljak? Annyira unom már, hogy ők olyan menők meg mindenki szereti őket stb. stb. :((
2012. okt. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetünk? :)
2012. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tanácsot vagy tapasztalatot tudnátok mondani? Vagy valamilyen filmet, amiben egy ilyen szerencsétlen lány szerepel s valami történik vele és akkor boldog lesz meg minden.
2012. okt. 19. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ilyennek születtél.
2012. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ilyennek nem születik az ember, hanem ilyenné lesz valami által. Nézd végig az egyetlen napi kérdéseket, és számold meg, hányan kérdeznek hasonlót: depis vagyok, nincsenek barátaim, nem tudok az osztályomban lenni, nem szeret senki, stb. Azért, mert a szülők loholnak, veszekednek, szidalmazzák egymást, a nagyszülők is besegítenek kritikákkal, veszekedésekkel, szegény gyerek, magára veszi, legalábbis mélyen a lelkében, tudat alatt önmagára ruházza rá az összes szörnyű, negatív tulajdonságot.

Pl: [link]


[link]

2012. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 k.lau13 ***** válasza:

Most itt nézegetem a kérdéseket, nem osztom az észt, mert én is elég gáz, amit most művelek, de tapasztalatom az van. Egy az, hogy ismerkedni nem a facebook-on kell. Rengeteg olyan ember van, aki hasonlóan fél ismerkedni, és ernnek nem biztos, hogy sok veszekedés az oka(mint pl. az utolsó írta). Én is ilyen voltam. Aztán találtam valamit, amiben hihetek. Elkezdtem rock zenét hallgatni, és ez segített, mert legalább rájöttem, hogy ki vagyok. Abban is elkezdtem hinni, hogy mindennek oka van az életben. Mégtöbbet segített. Hittem benne, hogy az élet okkal okoz fájdalmat, hogy tanulhass belőle, hhogy aztán megrtaláld önmagad, és amikor már tényleg rengeteget szenvedtél, segít, és jönni fog valaki, akiben majd bízhatsz és akit szerethetsz. Tudom, hogy ez így hülyén hangzik, de nekem ez a tapasztalatom. Hogy az élet okkal ront el dolgokat, hogy tanulhass belőlük, és hogy utána úgyis rendbehozza =) Mondjuk az persze idő volt, mire mindezt elhittem, de addig ott volt nekem a zene, az egyetlen "barát", vagy hogy mondjam, aki mindig segít, mindig meghallgat, és mindig meg is ért =) De persze ez lehet akármi. Ha találsz valamit, amit szeretsz, vagy ilyesmi, akkor könnyebb lesz. Olyan nincs, hogy valakinek sz@r az élete, aki nem érdemli meg =)


Nem tudom, ezzel mennyit segítettem rajtad, remélem valami haszna azért volt. Nekem tapasztalatból ennyi =)

2012. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jólvan klau krisztián luxuskrva nővére hogy van? :S
2012. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szokd meg, hogy te egy alsóbb kasztba tartozol.
2012. okt. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!