Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mással volt már? Vagy csak én...

Mással volt már? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. A barátnőim mind olyan szépek, csinosak én meg nem:( Ezért inkább ki se mozdulok itthonról, félek, hogy valaki beszólna, "hogy ehh nézzétek má ez hogy néz ki" meg hasonlók.

Ha felnövök szeretnék orr plasztikát meg, hogy szebb legyen az arcformám.

Volt úgy már valaki ezzel, hogy kislányként ronda volt, de nagy korára szép lett? (szerintem lehetetlen) Nincs kedvem élni se, nem fog szeretni senki.


2012. jan. 31. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
addig nem is fog szeretni senki amig el nem fogadod magad. Biztos csak túlzol. Ja és mindig lesz nálad szebb,csinosabb,gazdagabb stb stb de nem szabad másokkal összehasonlitani magadat mert ettől csak te érzed magad rosszabbul. Biztos van benned is valami szép próbáld meg azt kiemelni és fogadd el önmagad.
2012. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Ha 15 év alatti, akkor még van esélyed szép nővé cseperedni. Van olyan ismerősöm, aki szép kislány volt de ronda felnőtt nő lett (elhízott, alacsony maradt)és van olyan is, aki tinilányként átlagos volt és most 27 évesen gyönyörű nő!
2012. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne légy ilyen pesszimista! gondolom 12-13-14 lehetsz... ennyi idősen én is nagyon csúnyának éreztem magamat, sőt, voltak páran akik ezt kinyilvánították. most 19 vagyok és sokan utánam néznek. tehát még formálódik az arcod, a stílusod is fog változni az évek során, pár év múlva sminkelni fogsz.
2012. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13-14 évesen nem egyszer lemúmiáztak:(

nagyon sz@rul esett.viszont most 18 évesen már 1000szer szebbnek látom magam sőt mások is .nagyon sokat változtam.

2012. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kislányként is ronda voltam, és most se vagyok szép. Annyi változott, hogy most már lesz*rom. Ha olyan kedvem van, igenis felveszem a kényelmesebbik cipőt a melegebb pulcsival, akkor is, ha az kevésbé mutatós. Magamnak sosem fogok tetszeni, így nem is ez a cél. A barátom viszont elfogad ilyennek, és ez az, ami számít.

Szerintem túlaggódod. Egyrészt aki beszól, az bunkó (és az esetek 95%-ában ronda is). Másrészt sz*rni rájuk. Harmadrészt pedig de igen, fognak szeretni. jó pasik is. Megígérem. :)

2012. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor megpróbálok nem aggódni:D
2012. febr. 1. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!