Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok ilyen szerencsétlen...

Én vagyok ilyen szerencsétlen vagy mással is előfordul?

Figyelt kérdés
2 hetes a kislányom.Eddig 3-szor előfordult hogy kifolyt a pelusból a pisi és nem értem hogy miért.
2010. júl. 19. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy! Nem vagy szerencsétlen :-D

Próbáljatok más féle pelust, mindenkinek más válik be, és kinek-kinek másikból folyik ki a pisi/kaki.

2010. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy szerencsétlen :D Ez mindenkivel előfordul, sőt lesz még cifrább is, amikor majd a kaki folyik ki. :)) Próbáljatok másfajta pelenkát, mindenkinek más válik be. Mi Liberot használtunk (2-es méret)ekkora korában, majd váltottunk a Huggiesra (3-as méret), most 1 éves és a 4-es Pamperst használjuk, szóval próbálgatni kell, hogy éppen melyik jó a fenekére :)
2010. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazítsd meg pelenkázáskor körben a combján a pelust,mert ott szokotak a gumirésznél azok a fodrok bekunkorodni,aztán attól folyik ki a pisi.
2010. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:)), az elején nálunk volt, hogy akkorát kakilt, hogy még a textil pelus is, amin feküdt, az is tiszta kaki lett. Előfordulnak ilyenek szinte mindenhol.
2010. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a comboknál igazítsd meg a fodrot, hátha az megfogja.

ha nem, akkor mosószappan;)

nekünk kb kétnaponta 3x folyt ki az elején, aztán váltottunk kisebb pelusra, 2-5 kg-ig, abból nem folyt ki annyi...

de volt, hogy pelus, body, rugi, textilpelus, lepedő, matrac is zöldellt, meg a gyerek a nyakáig:)

2010. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy szerencsétlen! Ilyen mindenkinél előfordul! Másik pelust kell kipróbálni, mert nagyon sok függ a baba testalkatától. Van akinek az egyik fajta jön be, van, akinek a másik. Nekünk pl. Pampers és a legeslegelején a Huggies volt jó. A Libero abszolut nem vált be.
2010. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jaj dehogy. 15 hónap után pelenkát váltottunk, mert olcsóbb volt. azóta 5x folyt ki a pisi. nyugi válts pelust.
2010. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Válts pelust!Amikor az én lányom megszületett, egy hét alatt 3x folyt ki a Liberos pelusból a cuccos.Átváltottam Pampers-re, abból a fél év alatt 1x (az is az én hibámból:))
2010. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na mi hülyék 2 alkalommal vettünk pamperset (előtte lila tesco utána huggies használtunk-használunk) na abból folyott minden :D Azóta ha valaki említi azt a márkát a hideg kiráz

Ahogy írták a csajok váltani kell.

2010. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk meg csak az vált be! :-D

Nem írom le, nehogy valaki rosszul legyen :-)

Szóval nem vagy béna, egyátalán, próbálj más márkát, előbb utóbb megtalálod az igazit!

2010. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!