Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon szerencsétlen testalkat...

Nagyon szerencsétlen testalkatra fürdőruha?

Figyelt kérdés

Fogyókúra közepén járok, már lement annyi, hogy el merjek menni a barátaimmal strandra, de még mindig nem elég ahhoz, hogy bármi jól álljon.

Sajnos combban elég erős vagyok, illetve popsiban. Hasam is van még, de azzal már lassan ki is leszek békülve.

Ami a gondot okozza, az főleg a mellem. Nagyon kicsi, így egyberészes eléggé esélytelen, mert ami fenékben, hasban jó, az mellben nagyon nagy. Sajnos a bikinikkel is ez a gondom: nagyon nehéz olyan felsőt találni, ami ilyen kis mellekre jó. Mit javasoltok?


2012. jún. 30. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen árulják külön az alsókat és a felsőket, így simán tudsz venni más-más méretet alulra és felülre.
2012. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon kicsik a melleim, ugyanezzel a problémával küzdök

Valóban nehéz olyan felsőt találni, ami eltakarja a melleket, és nem lehet belátni...

javaslom a pántnélkülieket, az direkt kis mellűeknek van, vagy pedig a 3szög formájúakat

alsóból pedig kerüld a rövidnadrághoz hasonlóakat, mert az csak jobban odavonzza a tekintetet.

remélem tudtam segíteni :D

2012. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt van néhány tipp :)

2012. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kis mellem van, mégse volt sose gondom. Az összes háromszög felsős tök jó, már amelyikben nincs szivacs... mert azok hülyén néznek ki. Sokan azt hiszik attól nagyobbnak látszik a mellük közben meg csak az látszik hogy ki van tömve a felső...
2012. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háromszögest semmiképpen ne vegyél! Pántnélkülit vagy push up-osat (bár utóbbiból normálisat szerintem csak a Calzedoniaban lehet kapni) vegyél. A háromszöges csak lelapít (elég pici cicim van és az összes háromszöges borzalmasan áll..). Nem tudom, mekkora a combod és a feneked, de nekem az a tapasztalatom, hogy a franciabugyik nem ápolnak és eltakarnak, hanem éppen hogy kerekítenek.. Szóval alsónak normál bugyisat vegyél.
2012. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!