Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fel merjem vállalni a saját...

Fel merjem vállalni a saját stílusomat, ízlésemet?

Figyelt kérdés
Itt most a zenére gondolok.15 éves vagyok,a korombeliek mindenki ilyen tuc-tuc,meg katy perry hallgatnak.De ettől én falra mászom.én Michael jackson,ace of base,u2,madonna,pink,90-es évek zenéit szeretem.ha myvipemre felrakok ilyen zenéket,nem fognak megszólni érte?h maradi vagyok?vagy csak szarjam le őket,ne foglalkozzak velük?ti mit gondoltok?
2009. aug. 5. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket. Nehogy már az ostoba tömeg döntse el hogy te mit hallgassál és hogy milyen legyen a stílusod.
2009. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd csak fel.Ne másoktól függj,hogy mit szólnak.Én is ezt tettem régen,és már bánom.Tedd csak fel amit szeretnél,aki normális úgy sem szól meg.Én biztos nem szólnálak meg,attól,hogy ilyet hallgatsz,nem lehet mindenkinek egyforma a stílusa.Szerintem sokan hallgatnak egyébként ilyen zenét a fiatalok közt.Tedd fel bátran!:)
2009. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vállald fel! Én is ezt tettem. A korosztályom mind ilyen Lady Gaga-t, meg ilyeneket hallgat, fényes cuccokban mászkál. Én punkot hallgatok leginkább, néha metal-t és rockot is, a fényes cuccokat utálom, mindig a sötétebb színeket szerettem, csak egy piros pólóm van, az is Che Guevara-s.

Az osztálytársaim mind elfogadták, a barátnőimet meg hidegen hagyja, ugyanúgy jó barátok maradtunk, aki meg ezért utál, nem izgat különösebben.

2009. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez? Szerintem erre te is tudod a választ (naná, vállald fel!), csak egy kis megerősítésre volt szükséged. Na, nesze megkaptad, mostmár aztán ajánlom, hogy tényleg pakold fel a zenéidet!:)
2009. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólnának meg? És amúgy mi van, ha megszólnak? Őket minősíti...hát amiket te hallgatsz, ezerszer jobbak. Amúgy nem vagy egyedül, mert sokan visszatértek a 90-es évek zenéihez...nem véletlenül.
2009. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
volt osztálytársam mindig a régi magyar muzsikákat hallgatta, neoton meg ilyenek. mi meg tökre lesz artuk, mer kit érdekel, hogy ő milyen zenéket szeret
2009. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan rajonganak Michael jackson-ért,madonna és pink néhány számát én is imádom.Én felvállalom,míg a korosztályom 98%-a disco,meg ilyen számomra sz.r zenéket hallgat,addig én teljesen vegyes vagyok.Szeretem a Hooliganst,tankcsapdát,lolát,simple plant,madonna,shakira,pink stb....A korombeliek szinte nem is hallgatnak magyar zenét,de én lesz.rom,nekem ez tetszik,ezt hallgatom:)

Nyugodtan tedd fel,ha megszólnak érte mondd azt,hogy ízlések és pofonok:)

14/L

2009. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz másokkal, ha neked tetszik nyugodtan vállald fel
2009. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajod van Pink-el?XD Pinket én is szoktam hallgatni..Többiről meg nem tudok nyilatkozni...
2009. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vállald fel.

Amúgy nem értem, hogy miért idegeskedsz. Ezek az átlagember, átlag tizenéves számára nem megfoghatatlan, "gáz-hallgatni" zenék. Madonna, U2, Pink megy rendszeresen tévében, rádióban, ha jól tudom, remixek diszkókban is. Micheal Jacksonnak is rengeteg slágere van, és hatalmas divat lett mostanság. Ace of Baseről nem tudok igazán nyilatkozni, de a Wikipédián ez van a műfaj címszó alatt: dance, techno, pop. Az egyetlen kritikus pont szerintem a '90-es évek zenéi, de az fel sem fog tűnni ezek mellett.

Én nagyobb gondban voltam anno a metál zenéimmel. De már nem izgat, hogy mit gondolnak mások.


15/L

2009. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!