Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes lenne felvállalnom a...

Érdemes lenne felvállalnom a stílusomat így? (lent)

Figyelt kérdés

Most lehetőleg minél szolidabban próbálok kinézni, kevés smink, átlagos cuccok, elbújni a világ elől. A ruhásszekrényem tartalmának a felét nem merem hordani. De nem ilyen vagyok és téves kép jön le rólam mindenkinek. Szeretném kifejezni magam a jóízlés határain belül. Pont ez a probléma, hogy akikkel egy iskolába járok, egy környezetben mozgok és úgy unblock az embereknek szerintem mást jelent a "jóízlés". Nem akarom, hogy a "tipikus mai fiatalok" megszóljanak, de meg szeretném találni a társaságomat és jól akarom érezni magam a bőrömben. Megéri kicsit kilógni a tömegből, vagy várjak amíg 2 év múlva lesz lehetőségem külföldre menni?

16/l


2011. aug. 26. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Vállald fel önmagad:) persze a természetesség és igényesség határain belül. Nem baj ha kilógsz kicsit.
2011. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pff szerintem az a lényeg, hogy ezt ne én, mi mondjuk meg neked...neem?? döntsd el te, hogy "megéri-e" és csináld ahogy tetszik.. nekem 8
2011. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"várjak amíg 2 év múlva lesz lehetőségem külföldre menni" ?????

külföldre kell menned ahhoz, hogy úgy öltözködj, ahogy akarsz? elég fura vagy :)

2011. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként is külföldre szeretnék menni, nem ettől függ. Csak ott úgy láttam (amikor pl Angliában, Németországban voltam), hogy sokkal sokszínűbbek és toleránsabbak az emberek. Ráadásul könnyebben elérhetőek a ruhák, nem feltétlen kell netről rendelni.
2011. aug. 26. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, milyen az a stílus, aminek a viseléséhez külföldre kell menned? Tényleg érdekel, mert ha pl. holnap este körülnézek majd a tömegen, nem fog eszembe jutni a nudizmuson kívül semmi, amivel ki lehetne manapság lógni belőle..
2011. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, a turistának mindig minden sokkal szebb meg jobb meg színesebb, csak az ott élőknek szürke :) Ne szállj el annyira a külföldtől.
2011. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja külföldön meg te leszel a keleteurópai bevándorló. Hát hogy is mondjam, kb olyan a hírünk ott mint nálunk a románoknak. Állatira kell pedálozni ahhoz, hogy befogadjanak. Szermernyit se lesz könnyebb ott.


Ennek ellenére azt mondom, csinálj amit jólesik. Jóízlés ide vagy oda, ők ők te meg te.

Teljesen felesleges szerepeket játszani kifelé, és azt várni hogy majdcsak bekerülsz a könnyed életbe ahol minden olyan amilyennek te szeretnéd.


Hordj ami neked tetszik. Lesz, aki beszól. Ha szürke vagy azért, ha extravagáns azért. Ha jó nő vagy leribiznek, ha nem akkor meg lebányarémeznek. Felesleges olyan emberekhez dörgölődzni és adni a véleményükre, akik eleve ki akarnak veled szúrni.

Növessz vastag bőrt, de azért az építő jellegű kritikát fogadd el, gondold át, aztán amivel egyetérzessz azt hasznosítsd.

2011. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen ez a stílus? :) nagyon kíváncsivá tettél. egyébként szerintem vállald fel nyugodtan, nagyon rossz lehet így "elnyomva" élni.
2011. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NE beszéljétek már le külföldről!!! :S Mivan ha ott szeretne élni. Ahooz nemkell elmenni h úgy öltözhess ahogy akarj. Vegyél olyat ami neked tetszik. HA OTT AKARSZ élni, menjél. Légy kedves, meg vicces és tanulj:)
2011. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!