Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért lehet, hogy mindig a...

Az miért lehet, hogy mindig a negatív, realista, atesita és csodákban nem hívő embereket vonzom be környezetembe?

Figyelt kérdés
Jó magam egy optimista, lendületes, dinamikus, vicces bár hirtelen haragú férfi vagyok, aki ugyanakkor sokat gondolkodik az élet kérdésein és nagyon mély lelkivilággal rendelkezem. Nem igazán találok hozzám hasonló felfogású embert. :S
2012. júl. 24. 07:52
 1/6 Szimpor válasza:
Érdekes én ugyanez vagyok csak nőben... Nekem egyszer egy jósnő azt mondta, hogy a lelki szenvedőkön kell segítenem :P Lehet benne valami.. Nem vagy vízöntő véletlenül?
2012. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam privátban.
2012. júl. 24. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
"sokat gondolkodik az élet kérdésein és nagyon mély lelkivilággal rendelkezem". én is. realista és ateista vagyok :P csodákban hiszek-e? velem mindig történik valami csoda: D
2012. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, hogy tanulj valamit tőlük. :) Nem úgy értem, hogy "átneveljenek", de pl. ha idegesítenek, és haragra gerjesztenek, akkor azt, hogy ezt megtanuld kezelni.
2012. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az miért lehet hogy én meg állandóan "optimista" álmodozó (hívő)emberekbe akadok?


komolyan ekkora idiótát még nem láttam. az emberek 70-80%a a világon hívő, vannak felekezetek, de te pont ezekbe akadsz bele, nem találsz hozzád hasonlót.


ja csak ez itt a baj, hogy rohadtul nagy a pofon, amikor nem tudsz már többet hazudni magadnak. ha optimista lennél, meg lendületes, nem itt nyavajognál a géped előtt, hanem kimennél és ismerkednél emberekkel. pl kezdd a templomokkal, gyülekezetek központjaival, stb.

2012. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Én nem egyházimádó embereket keresek, csak olyanokat, akik hisznek a szépben, jóban, és tudnak örülni az életnek :)
2012. júl. 25. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!