Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok kilépni a...

Miért nem tudok kilépni a negatív körforgásomból?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert Lucifer vigyáz ránk.
2012. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De valakinek miért van olyan szülője, aki legalább nem negatív irányba viszi a gyerekét és valakit a szülője meg negatív irányba befolyásol, olyanokat tanít mint az irigység, gyávaság, és ilyen sz@rokat. Mert gyerekként az ember mit tud tenni????semmit, tanul a szülőtől.Igazságtalan.
2012. máj. 4. 22:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert miért van olyan ember aki érzelmileg, emberileg stb jól van, valaki meg csöves.
2012. máj. 4. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

:D ugyanezt érzem én is. a szüleim inkább tartoznak a kiengyensúlyozott vidám emberekhez, de valahogy én mégse

mert nem tudatosan hanem tökre tudattalanul egy rossz irányba vittek el engem, illetve indultam el, ahonnan ők egyáltalán nem hoztak vissza hanem még inkább belenyomtak amiből kimászni baromi nehéz


de most már késő, ninc helye a másikra mutogatásnak, ezzel kell élned amid van..kevés barát,átlagosan unalmas szar élet,szar kommunikációs képesség...ez van

ahogy tudsz. amid van fejleszd

2012. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az már jó, ha érzed, hogy negatív körforgásban vagy, ezt felismerted és változtatni akarsz. A legnagyobb lépést már megtetted!


A következő lépések sem lesznek egyszerűek, főleg, ha még fiatal vagy, a szüleidnél laksz, függsz tőlük anyagilag stb.


De el lehet indulni egy úton, ami hosszú lesz, sőt, talán sosem ér véget, viszont egyre pozitívabb leszel. Én 3 éve változom, és tudom, hogy sosem lesz vége :-)


Interneten is rengeteg irodalmat találsz a pozitív gondolkodásról, érdemes beleolvasgatni. Először furcsa, meg kicsit idegennek tűnik a sok "hülyeség", hisz nem vagyunk hozzászokva, de minél többet foglalkozol vele és minél több emberben fedezed fel ezt a törekvést, annál jobban megérted és elfogadod majd.

Másrészt olyan emberek társaságát kell keresni, akik pozitívak, sokat mosolyognak, céltudatosak. Vannak ilyen emberek, ha keresed őket, rájuk találsz.

Tudtad, hogy olyan emberek vagyunk, mint az az 5 ember, akivel a legtöbb időt töltjük?

A párom például tudatosan keresi sikeres emberek, nagyvállalkozók társaságát, igyekszik mindenkivel ismerkedni és csak olyanokkal tölteni több időt, akik jó vezetők, jól bánnak a beosztottaikkal, folyton képezik magunkat, tréningekre járnak, fontos a családjuk stb.

És azóta nekünk is egyre jobban megy a kis vállalkozásunk... Mert nem problémákban, hanem megoldásokban gondolkodunk.

Nem egyszerű a váltás, nekünk sem volt az, pedig mi messze lakunk a családtól és ki tudtuk kapcsolni a visszahúzó erőket: negatív barátok, TV, folyamatos panaszkodás stb.

Keress célokat, olvass önszervezésről, célállításról szóló könyveket... és akkor nem másokkal, pl. a szüleiddel leszel elfoglalva, hanem a saját terveiddel, álmaiddal. Ha le is húznak, 2 perc alatt "visszarakod" magad a megfelelő állapotba :-) Hajrá!

Nem akarok itt sem képzéseket, sem weboldalakat reklámozni, de ha érdekel, keress meg! :-)


Sok sikert!


"Felnőtt akkor leszel, ha sorsodért nem a körülményeidet okolod, hanem önmagadat.

...

Felnőtt akkor leszel, ha tudod, hogy a Nap benned süt, és ha kívül sötétség van, te is hibás vagy, mert nem világítasz."


Müller Péter

2012. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!