Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Egy lúzer vagyok....

Segítség! Egy lúzer vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sztem a kérdésben minden benne van.Nem kérek vigasztaló válaszokat,elmondom miért gondolom azt magamról amit:Mint testileg mint agyilag sz@r vok ugyanis sovány vagyok és gyenge,izmom szinte semmi.Mikor középsulit kellett válasszak véletlenül egy túl erős szakot választottam (képességeimhez mérten) nevezetesen a matematika-informatika szakot ahol sikeresen meg is buktam matekból.Tehát egy szerencsétlen csődtömeg vagyok,ugyanis csajom sose volt és ahogy elnézem egyhamar nem is lesz ugyanis rám se néznek,meghát parázok is egy párkapcsolattól mert sztem senkinek sem leszek jó és ráadásul még nemi problémáim is vannak.Meghát elég pesszimista is vagyok meg inkább unalmas ezért kevés barátom van.Ez ellen kéne segítség.Elhatároztam magamban hogy változtatni fogok ezen és ffejleszteni magam,de annyira tökéletlen vok hogy még erre sem vagyok képes egyedül.Kérlek segítsetek.

2012. júl. 9. 23:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
először is nézz meg vmi motiváló filmet pl harcosok klubja aztánpedig pua.hu/
2012. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Coláskupak válasza:
100%

Nem vagy te lúzer,a faszt...

Én is hasonló problémákkal küzdöttem,és lehet hogy segíteni tudnék neked...

Ha gondolod privibe nyugodtan írj,adok egy MSN címet,és megbeszéljük.

2012. júl. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 pacsi ***** válasza:
100%

hasonló vagyok én is, nem akarom nagyon elvenni a kedved, de ha csak arra várnál, hogy egy lány így is elfogadjon, akkor sokáig várhatsz, vagy te is csak hasonló lányt fogsz kifogni és majd együtt sajnáltatjátok magatok.

Egyszerűen vegyél súlyzókat és kezdj el izmot építeni. Nem kell hozzá nagy kezdőtőke, nem kell eljárni terembe se. Ha elég kreatív vagy simán megoldhatod otthon. Fél-egy év alatt már sokkal jobban fogsz kinézni.

2012. júl. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a motiváló válaszokat.A 00:09-es válaszolónak üzenem hogy nem szeretnék egy chip&dale fiu lenni meg egy atomfej sem csak éppen átmenjek matekból meg azért nézzek is ki valahogy.És nem én beszélem be magamnak hanem mások visszajelzéseiből jöttem rá.
2012. júl. 10. 11:29
 15/26 A kérdező kommentje:
Persze a súlyzókra már gondoltam meg vmi olyasmi is kéne amivel a logikus gondolkodásomat fejleszthetem pl sakk.
2012. júl. 10. 11:35
 16/26 A kérdező kommentje:
A csajokról meg annyit hogy türelmes voltam meg sztem már vártam eleget.De még a hozzám illőek sem néznek rám.
2012. júl. 10. 11:39
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia! Van kedved dumálni?:)
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Van, csak attól függ hogy miről.
2012. júl. 10. 20:50
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha te is rommá gyúrod magad, kihalnak a normál emberek :'(
2012. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%
Látom Téged is utálnak a lányok... ezzel nem vagy egyedül... Nekem is ugyanezeket Írták hogy mennyek el gyúrni.. Szépítsem magam...STB... De tudod mit gondolok... Most már nem is érdekel ha nem lesz barátnőm.. Nekem sem lesz szerintem mert nem tudnak elfogadni... De ha nem tudják elfogadni amilyen vagyok meg ahogy kinézek... Akkor inkább ne is legyen barátnőm...:( Jobban szeretem azt hogy önmagam legyek.. Mint hogy olyan legyek amilyenre más Szeretne változtatni...
2012. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!