Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Be vagyok skatulyázva, úgy...

Be vagyok skatulyázva, úgy hogy én lúzer vagyok. Hogyan lehet ezt a jelzőt lerázni?

Figyelt kérdés

A srácok engem piszkálnak, összefognak ellenem.

A lányok rám se néznek.

A tanárok sincsenek oda értem.

De nem értem mi velem a baj. Nem csinálok semmit, még a szemükbe se nézek.


2011. júl. 21. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy épp ez az... Nézz bátran a szemükbe, vállald magad, amilyen vagy!!! Határozottan, magabiztosan, akinek nem tetszel/ nem felelsz meg, az menjen a francba.

A lényeg, hogy Te tudd magadról, hogy nem vagy lúzer, hanem egy értékes ember vagy.

2011. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
verd meg a leghangosabbat aki azt terjeszti rólad hogy lúzer vagy
2011. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy vesztes, ha annak is tartod magadat. Ha tudod magadról, hogy egy 0 vagy (vagy csak magad előbb is titkolod), akkor ezt sugárzod a környezeted felé is és úgy is tekintenek rád.


Egyébként 9.-10.-ben egy hatalmas lúzer voltam én is. Aztán úgy 17-18 éves lehettem, amikor hirtelen kinyílt a szám és elkezdtem máshogy viselkedni. (ez alatt nem azt értem, hogy mindenkit lesajnálóan és felsőbbrendűen figyelni és agresszívan odab.szni az első embernek aki csúnyán néz rám)

Egyszerűen más lettem, talán felnőttem és elkezdtem más emberekkel barátkozni és ismerkedni.

2011. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe, ne érdekeljen a véleménye. Járj el konditerembe és küzdősportra. Jobban fogsz kinézni, erősebb leszel, és önbizalmat ad. Utána nem szórakoznának veled. Meg ne bujkálj előlük. Ha látják hogy magabiztos vagy akkor békén hagynak. Ha ropi gyerek vagy de ki állsz magadért akkor se szívóznak.
2011. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
b.assz oda,kezd el gyúrni,és egy szép napon úgy emlegetnek majd,hogy"tünés bmeg jön a lúzer,megint kapunk"!
2011. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

úgy hogy nem foglalkozol azzal, minek neveznek.

a srácoktól csak megerősödsz, azok a lányok meg jobb is ha elkerülnek, akik a gizdacsávókra buknak.

ha hagyod magad, tényleg lúzer leszel. ha szépen kigyúrod magad, küzdősportokat tanulsz, művelődsz, tanulsz, ember lesz belőled. és akkor is mondhatják hogy lúzer vagy, csak az igazság nekik fog fájni: nyomodba sem érhetnek.

2011. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Keress magadnak más társaságot, hogy az iskolai környezet ne érdekeljen, ne legyen fontos egyáltalán. Ha nem foglalkozol velük, elvagy egyedül és olyan dolgokat csinálsz amikről nem tudnak, akkor már lehetsz titokzatos, hűvös és stb.

Hozzáállás kérdése, fensőbbséges nyugalom, és valami mi-a-f.szt-akartok-kik-vagytok-egyáltalán hozzáállás szerintem segít.

2011. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a korodat ideírnád, segíthetnénk. Már korosztály- más társadalmi stratégia.
2011. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16 fiú Középiskola.
2011. júl. 25. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:

15.17vagyok


13:39

a színjáték sosem előny, a lelki önerőszak további gondokhoz vezet

2011. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!