Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Egy lúzer vagyok....

Segítség! Egy lúzer vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sztem a kérdésben minden benne van.Nem kérek vigasztaló válaszokat,elmondom miért gondolom azt magamról amit:Mint testileg mint agyilag sz@r vok ugyanis sovány vagyok és gyenge,izmom szinte semmi.Mikor középsulit kellett válasszak véletlenül egy túl erős szakot választottam (képességeimhez mérten) nevezetesen a matematika-informatika szakot ahol sikeresen meg is buktam matekból.Tehát egy szerencsétlen csődtömeg vagyok,ugyanis csajom sose volt és ahogy elnézem egyhamar nem is lesz ugyanis rám se néznek,meghát parázok is egy párkapcsolattól mert sztem senkinek sem leszek jó és ráadásul még nemi problémáim is vannak.Meghát elég pesszimista is vagyok meg inkább unalmas ezért kevés barátom van.Ez ellen kéne segítség.Elhatároztam magamban hogy változtatni fogok ezen és ffejleszteni magam,de annyira tökéletlen vok hogy még erre sem vagyok képes egyedül.Kérlek segítsetek.

2012. júl. 9. 23:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem tökéletlen vagy, hanem töketlen. :)
2012. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
HA HA röhög a vakbelem,de inkább félre kéne tenni a favicceidet és normálisan válaszolni,mert semmivel sem leszel több ha engem fikázól,de megnézném h hogy viccelődnél akkor ha az én helyemben lennél.Látszik hogy egy csepp emppátiád sincs
2012. júl. 9. 23:52
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden múlik ám az önbizalmon, meg a hozzáálláson is.
2012. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Még hozzáfűzném a kérdésemhez hogy közösségbe se járok nagyon és áltolánosban is a nevetés tárgya voltam,bár nemcsak rosszat mondtak rólam.Még azt is mondták hogy arcban nem is vagyok csúnya de ez közel sem elég ha más téren selejt vagyok.Már van pár ötletem a változtatáshoz de még kérnék vmi segítséget.
2012. júl. 10. 00:00
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy kép sokat segítene.
2012. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Önbizalmam kevés van de a hozzáállásom meg elhatározásom van, csak nem tom hogyan csináljam.
2012. júl. 10. 00:04
 7/26 anonim válasza:
83%
nem vagy lúzer ilyet ne beszélj be magadnak! tudom miről beszélsz én pont ez vagyok...ellenkező nemben. ne azoknak a 10Ft-ot nem érő ribancoknak akarj megfelelni,akik a kigyúrt "údevagányvagyokba**d" kacatb**ikra buknak,am is lehet neked a vékonyság áll jól :) én is próbáltam hízni de nem nagyon sikerült,elég fura ilyet hallani egy lánytól de ez van. ha nem fogadod el önmagad mások hogyan fogadjanak el? :) tudom hülyén hangzik ez a mondat, de rájöttem hogy sajnos igaz =/ és nem az az erős aki nem esik el, hanem aki mindig fel tud állni. akik rád sem néznek azok kb olyanok lehetnek mint egy kukacos alma. de mint tudjuk hiába szép egy alma ha belül kukacos/rohadt. lehet nem vagy külsőleg egy görög Isten de hidd el vannak még lányok akik nem arra buknak hogy milyen kocsid van,mekkora izmod és mennyi pénzed ;) csak mélyebben kell halászni...a felszínen úszkáló könnyen kifogható kis halak tudod hogy semmit sem érnek, ezért halássz mélyebben,lehet többet kell várnod de értékesebb halakat tudsz fogni :) hidd el sokkal értékesebb ember vagy mint hiszed az meg h matekból buktál jaj ez miatt ne szégyenkezz mindenki tudja h a matek az egy büntetés...én éppenhogy átmentem szóval...:d fel a fejjel NEM vagy lúzer!
2012. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogd magad, vegyél egy nagy levegőt aztán sz@rjál bele az egészbe. Túl sokat gondolkodsz, az a bajod. De komolyan. Nézz szét! Hány csúnya, buta embernek van párja, barátai? Akad még köztük bűnöző, bunkó is. Azért vagy lúzer, mert folyamatosan ezt mondogatod magadnak. És elhiszed.
2012. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Képet privátban küldök,de már csak holnap.
2012. júl. 10. 00:10
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Ember legyél már talpraesettebb, ez egy lányhoz méltó nyafogás nehogy azt hidd hogy csak neked vannak gondjaid az életbe a te gondodon egy atyai pofon változtatna hogy szedd össze magad.
2012. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!