Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lúzer vagyok ha...

Szerintetek lúzer vagyok ha nem vagánykodok?

Figyelt kérdés
Ha nem iszok,cigizek mint az állat,nem kötekedek,verekedek, nem járok minden éjjel csajozni,diszkóba,bulikba akkor lúzer vagyok?
2011. júl. 10. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért vagy lúzer, mert ilyen kérdést teszel fel.
2011. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

már mi a f@szomért lennél lúzer?

normális vagy.

2011. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem ettől vagy lúzer, hanem attól, mert felmerül benned ez a kérdés! Fogadd el magad.
2011. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mimano válasza:
Elsővel teljesen egyetértek!
2011. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondta rád, hogy lúzer vagy biztos h nem ezért. Ismerek ilyen srácot (bár ő partykban iszik, de csak mértékkel) és ő kifejezetten menő srác.
2011. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akiket leírtál azok a társadalom normái szerint élnek. Persze ez nagy általánosítás, de a legtöbbjükre igaz, így ezeknek az embereknek személyiségük lett, nem egyéniségük, mint feltételezhetően neked. De ha visszahúzódó vagy, akkor neked meg jellemed van, ami megint nem jobb a személyiségnél, mert az sem természetes. Legyél mindig önmagad, mert az egyéniség alapja a szabad akarat!
2011. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Igen! De kihagyad a drogozást, az is fontos, szivj be minden nap, idd magad le a sárga földig, cigizz óra alatt amikor benn van a tanár, üss-verj mindenkit akit csak látsz, ha lehet kisebbeket, fegyverrel. És a discoba mutatkozz kurv*kkal!! Ez a menő élet titka, igy lehetsz a t

rsadalom hasznos tagja is ^^

2011. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kösz a véleményeket! Én sem hiszem de ezt hallottam. Amúgy nálunkfele csak így lehet felvágni!
2011. júl. 10. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát bevallom férfiasan, én cigizek, járok diszkóba/csajozni is, és (mondjuk mértékkel de) iszok is, de nem gondolom, hogy ettől vagány lennék. A kisugárzáson múlik, hogy ki a vagány, meg ki nem, nem azon, hogy az általad felsorolt dolgokból űz-e valamit vagy sem.
2011. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Borsodban élsz, mi ?:)
2011. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!