Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék menőbb?...

Hogyan lehetnék menőbb? (lúzer vagyok)

Figyelt kérdés

Tömören. Én vagyok az osztály lúzerja, engem piszkálnak a srácok állandóan.

Nem tudok ebből kitörni, pedig már két éve próbálkozom

Általánosban is ez volt. :/


16F


2011. jún. 27. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyúrd ki magad és járj boxolni.:D

Addig is ne hagyd magad. Ne hagyd hogy piszkáljanak. Rúgd le ha piszkál.

2011. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen szerintem is járj kondiba, vagy sportolni..esetleg új frizura, uj rucik..:)

és csajozz sokat meg legyen jó szöveged(talán ez a legnehezebb:S)

Sok sikert!

2011. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vadmeggy ***** válasza:
Spotolj! Meghozza az önbizalmadat és erőt is ad!
2011. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha már általánosban is ez volt akkor bocsi hogy ezt mondom de valahol a te hibád. kezdj el gyúrni, járj közösségbe szólj hozzá minden témához (de ne baromságokat) legyél vicces stb és akkor látni fogják hogy értelmes és jófej vagy akit nem kell piszkálni. sok sikert : )
2011. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a gyúrás sem rossz de elvileg bármilyen fizikum javító sport (úszás, evezés,atlétika) használhat hogy önbizalmat adjon.

Azért érzed magadat lúzernak mert nincs önbizalmad...gondolkodj el rajta, hogy mi lehet ennek az oka és tegyél ellene.

az is jó ha kezdetnek otthon nyomod a fekvőtámaszokat. napi 5x amennyit bírsz...és két hét múlva minden harmadik napon növeld a mennyiséget vagy tedd magasabbra a lábad. Az erősebb testalkat meghozhatja az önbizalmat (és elveheti a többiekét :) )

vagy próbáld poénra venni a beszólásokat és nyögj vissza te is valami vicceset.

2011. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segítek. MSN? Írd meg privátban. Nem akarom ide kiírni mert akkor bárki felvehet és mondhatja h te vagy, ha nem akarod megírni akkor küld simán egy privát üzit, én meg megírom az enyémet. ;)
2011. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél oakley napszemcsit!
2011. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1550: Privi ment!
2011. jún. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!