Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy lehetnék menőbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehetnék menőbb?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut, hogy jó lenne, ha kicsit többen ismernének...nem akarok egy partipi*csa lenni, de azért jobb lenne, ha több lenne a fiú ismerősöm is. Kedves vagyok meg annyira nem vagyok csendes. Vannak fiúk akik megnéznek, de már unom, hogy elmegyek valahová és nem ismernek, és azt is, hogy elmegyek valahová egy hétvégén, és ott nem ismerkedem meg egy pasival sem, mindegyik csak flörtöl velem, de egyiküknek sincs bátorsága odajönni, és ismerkedni, úgy gondolom, hogyha többen ismernének, akkor könnyebben menne a pasizás is. szerintetek nem?? Léci adjatok pár tanácsot!!!! Előre is köszi :)) 15/L
2011. júl. 31. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennj diszkóba és menj be a wcbe 5-6 fiúval azt menő is vagy
2011. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajjjj Istenem!!!! Nőjj fel utána majd lesz minden...
2011. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tegyél a nyakadba egy táblát, és írd rá, hogy "MENŐ VAGYOK! 8-)"
2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát gondolom buliban/diszkóban ismerkedsz,akkor ne csodáld,hogy csak flörtölnek veled.Ott mindegyik pasi csak azt akarja!

Ha "menő" szeretnél lenni,nézz ki jól,és legyél mindenkivel extra kedves.Ez a nagy "titok".

De ha normális pasit szeretnél magadnak,én azt mondom,hogy bárhol ismerkedj,suliban,utcán,könyvtárban,boltban,csak ne bulikban.

2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivan? Jézusom...kapcsolat kell vagy fsz? Ha utóbbi adok én csak ne tegyél fel ilyen hülye kérdéseket.
2011. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Kefélj fűvel-fával, cigizz, piálj, drogozz, attól menőbb leszel. Én is fiatal vagyok, de inkább leszek önmagam, mint menő. A lelki békém fontosabb mások véleményénél.

13/F

2011. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most nem azért de ez egy ilyen oldal, hogy bármilyen kérdést feltehetek, szal...bocs a hülye kérdésért. azért kössz a válaszokat....
2011. júl. 31. 23:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el , ha 130 ismerősöd van és nem jönnek hozzád oda a csávók , 930 ismerős után se fognak odajönni , kvára nem ezen múlik! :) 17/F
2011. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
írtad h kedves vagy és nem vagy csendes... de azt nem írtad h szép is vagy. lehet h azért nem mernek oda menni mert ronda vagy mint a bűn :D
2011. aug. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, nem hiszem, hogy ez miatt. Azért nem írtam oda, mert 1 elfelejtettem :P, 2 meg az már elég beképzeltség lenne..
2011. aug. 1. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!