Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetek ennyire lúzer?

Hogy lehetek ennyire lúzer?

Figyelt kérdés

sokan mondják hogy jól nézek ki, sokszor meg is néznek az utcán de mégsem sikerül összejönnöm senkivel. egyrészt nem kezdeményeznek a férfiak, a régebbi barátaimat is javarészt én szedtem össze. emiatt meg beleragadtam egy rossz kapcsolatba, mert úgy érzem másnak nem kellek. Min kellene változtatnom?

21L


2011. jún. 26. 15:08
 1/7 anonim válasza:
72%

javasolnám, hogy ha tényleg utánad fordulnak az utcán, akkor tetszel az embereknek csak lehet hogy épp olyan fordult meg aki szerény és nem mer kezdeményezni, tehát mind ez azt jelenti, hogy szép és csinos lehetsz legyen kicsit több önbizalmad!

igaz, hogy nekem ezt a tanulás ügyben mondogatta az osztályfőnököm, de szerintem itt jobban beválna

a magyar tanár csak azt mondta mindig amikor kihívott felelni, hogy legyek nyugodt, ne féljek, de az istenit már én mindig nyugodt vagyok!!!!

viszont ha tetszik neked valaki, hogy tényleg tetszik nyugodtan kezdeményezz te!

2011. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
..."mégsem sikerül összejönnöm senkivel. beleragadtam egy rossz kapcsolatba..." most mit vársz akkor ha még van barátod? ez jó genyóság, hogy azért vagy vele mert másnak nem kellesz.
2011. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát tudom nem szép dolog. de ha megismerkednék valakivel akkor elmondanám neki. amúgy ő is tudja hogy nyitott szemmel járok.
2011. jún. 26. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Úgy érzed másnak nem kellesz, önbizalomhiányod van ez pedig kisugárzik (akin látszik hogy nincs önbizalma ahhoz én se megyek oda). Az pedig tényleg genyóság a másik féllel szemben ha csak azért vagy vele hogy legalább legyél valakivel! Gondolkodj el azon hogy egyedül miért lenne olyan rossz? Rossz lenne egyáltalán? Rosszabb mint ebben a sz@r kapcsolatban? Szerinted te ezt érdemled? Ha nem akkor sürgősen szakíts vele és szerezz önbizalmat, érd el hogy egyedül is jól érezd magad a bőrödben, akkor pedig a kisugárzásod is más lesz. Hogy hogyan? Sok könyv foglalkozik ezzel, nézz utána.
2011. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, miért nem kellesz másnak. Azért ismeretlenül elég nehéz elképzelni, hol akad el az út a "megfordulnak utánam az utcán" állapot és a párkapcsolat között.


Annyi tűnt fel, amit már mások is megemlítettek, hogy nem tűnsz egyenesnek. Ha nem szereted a mostani párod, elegánsabb lenne szétválnotok. Elsősorban miattad. Fejben jobban le tudnád zárni a dolgot. Őszintén szólva nálam az első szempont, hogy megbízzunk és megbízhassunk egymásban. Ezt meg nem látom benned, ha képes vagy középtávon egy ilyen kapcsolatban bennemaradni.

2011. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Falko válasza:

Hogyha egy párkapcsolat mellett jársz "nyitott szemmel" akkor aszem neked kellene kezdeményezni.

Ha már nem lenne pasid, talán jobban kezdeményezne a többi srác is.

Az utcán amúgy, még ha utánad is néznek, akkor sem valószínű hogy utánad is rohannának, hogy letámadjanak. Szóval magamból és ismerőseimből kiindulva az átlagos pasi azt szereti, ha a lány többé-kevésbé egyedül van és egy helyben, s nem úgy kell odamennie hozzá, amikor az a társaság közepén locsi-fecsizik, vagy utánafutni, amikor az az utcán rohangál :D Szóval ha egyedül ücsörögsz valahol biztos lesz, akit hirtelen érdekelni fogsz.

2011. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HA szép vagy lehet ez a baj. "Áh ezt úgysem kapom meg" KEzdeményezz te,és keress olyat akivel jó a kapcsolat...ha nem megy,tényleg lúzer vagy.
2011. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!