Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ismerjem meg magam?

Hogy ismerjem meg magam?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy mindig mások fontosabbak nálam,mindig másokkal foglalkozom és nem magammal..Az a baj hogy nem ismerem magam és nem tudom mit szeretek és mit nem..nincs akaraterőm sem.Nem tudom miben vagyok jó,nem tudom mi tenne boldoggá..Másokkal tudok beszélgetni ,érdeklődöm ,de ha rólam kérdeznek alig tudok mondani valamit...Nagyon önbizalomhiányos vagyok és nem találom a helyem...Nem érzem jól magam a bőrömben...
2012. jún. 2. 15:56
 1/4 anonim válasza:
Legyel kicsit tobbet egyedul. Hany eves vagy?
2012. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok figyelemmel. Tanuld meg magadat megfigyelni, miközben teszed a dolgodat, vagy miközben másokkal beszélgetsz. Idővel a külvilág dolgaira adott reakcióidból sokat megtudhatsz magadról, és amin változtatni szeretnél, az is könnyebben fog menni.
2012. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a vicc hogy szinte mindig egyedül vagyok..A suliban nem persze,ott szoktam beszélgetni de úgy barátaim nincsenek..

21 éves lány vagyok..

2012. jún. 2. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Néhány dolgot már a kérdésed kifejtésében is leírtál magadról. Abból kiindulva egy kicsit talán altruisztikus a személyiséget, nem szabad állandóan másokkal foglalkozni, mások igényeinek eleget tenni. Néha ki kell állni magunkért is, a saját érdekeinkért. Aztán ott van, hogy jók a kommunikációs készségeid, kevés az akaraterőd és az önbizalmad. Talán nem érzed magad elég fontosnak ahhoz, hogy néha megpróbáld megfejteni a személyes identitásod, pedig az már időszerű lenne, meglehet, hogy ez a legnagyobb baj, hogy még nem találtad meg az identitásod és ezért érzed magad olyan semmilyennek. El lehet indulni kisebb egységek felől a nagyobbak felé, ha egyáltalán nincs semmi. Ha gondolod írj privit, ha kell segítek megfejteni a dolgokat.
2012. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!