Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom semmivel...

Miért nem tudom semmivel lekötni magam?

Figyelt kérdés
Annyi mindenhez szeretnék fogni, hogy végül semmi sem lesz belőle. Ötleteim vannak, de a fellángolás egy napnál se tart tovább néha. Szeretnék valamit alkotni, vagy valami új, hasznos dolgot tanulni de aztán mindig csak ötlet szinten maradnak a dolgok. Mivel motiváljam magam? Már sok mindent próbáltam, engem megfogó idézeteket tettem a szobám falára stb. de végül mindig két szék között a földre és csak ülök, hogy semmihez nincs kedvem. Van/volt más is hasonló helyzetben?

2012. máj. 31. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, de én azért vagyok így, mert nyomaszt, hogy állandóan tanulnom KÉNE, méghozzá németet nyelvvizsgára, pedig utálom. És én szivesen csinálnék akármit, mert amúgy elég kreatív egyéniség vagyok, de ez a tanulni KÉNE -féle érzés mindent kiszív belőlem. És nem tanulok, vagyis csak módjával. De ennek nem szabad így maradnia...

16/L

2012. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm.. lehet abban valami amit mondasz, engem is eléggé le tud húzni hogy vizsgára kell készülni, ha meg éppen nem, akkor melózni kell menni.
2012. máj. 31. 19:57
 3/4 anonim válasza:

Csatlakozhatok a klubotokba? Velem is ez volt, de megváltozott. Nekem azért mert szerelmes lettem. Szóval szerintem az emberi kapcsolatokban rejlik a segítség. Régen mindig kedvet kaptam valamihez (pl: gitározni tanulok) de aztán valahogy nem jött össze.

Azóta listát írok, felírom rá amit meg akarok valósítani. Hasznos módszer, legalábbis nekem bejött. :-) Szóval a listának hála összeszedettebb lettem... és mostmár 10 ötletből 7-et megvalósítok... :D

2012. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már én is az összeíráson, remélem nálam is működni fog. Te hova írogattad, hogy biztos ne hagyd figyelmen kívül? :)
2012. jún. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!