Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én a tükörben szépnek...

Uruha kérdése:

Ha én a tükörben szépnek látom magam miért van az, hogy a fotókon nem? A tükör "hazudik"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 22:05
 1/9 anonim válasza:
igen :DD___vmilyen értelemben,mert pld.vannak olya tükrök,amik soványítanak,vagy éppen kövérítenek,illetve nyújhatják az arcot is.....tapasztalatból mondom :))
2012. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy egyszerűen csak nem vagy fotogén alkat. előfordul. én pl a legtöbb képen nem vagyok megelégedve magammal, bezzeg amikor a tükörbe nézek, meg nem látok semmi kirívó hibát... egyszerűen neked többet kell dolgoznod azon, hogy jó képek sikerüljenek rólad... több kép, egyenesen arányos a jobb fotók lehetőségével.
2012. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Énis ugyanígy vagyok vele, a tükörben jobban nézek ki mint a fotókon.. még akkor is ha ugyanúgy mosolygok, vagy ilyesmik, és én sem értem h miért..:DD
2012. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Julie S ***** válasza:

Azért a fotóson is sok múlik! Nem mindegy milyen szögből, milyen fényviszonyok között készül az adott kép. Mindenkinek megvannak az előnyös beállításai és ugyanígy az előnytelenek is. A fotó nem mindig adja vissza a teret, a mozdulatokat. Az csak egy elkapott pillanat.


De még a smink sem mindegy, hogy mihez készül. Ha csak a mindennapokra, az nem ugyanúgy mutat egy fotón, mintha direkt arra sminkelsz, hogy a fotón jól mutass.


És nem véletlenül vannak még utómunkák egy fotón. Ugye, a Photoshop csodája. :)


Úgyhogy szerintem sem a tükör, sem a fotó nem hazudik, amíg nincs manipulálva. Egyszerűen csak nem minden pillanatban és nem minden szögből tűnünk "tökéletesnek".

2012. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fényképezőgép mutatja az igazságot (sajnos) A tükör fordított képet mutat. Ezért kicsit más.
2012. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezért fényképezi mindenki magát a tükörben, mert a tükör jobb képet mutat??:DD
2012. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Azok a lányok/fiúk azért mégsem olyan szőkék (ők tudnak valamit) XD.
2012. máj. 31. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:

A fénykép egyetlen szemszöget mutat 2 dimenzióban.

A való életben pedig 3d-ben látod sok szemszögből.

2012. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez szinte mindenkinél így van, egyes kutatások szerint 5x szebbnek látjuk magunkat a tükörben



ugyanis tükörbe nézve a jobb szemeddel ,,szemben" a jobb arcfeled lesz, a bal szemeddel szemben pedig a bal arcfeled, viszont amikor egy képet nézel akkor felcserélődik tehát: jobb szemmel bal arcfél, bal szemmel jobb arcfél, de mások is úgy látnak mint te magadat látod a képeken, de 90fokos tükörrel is megtudod nézni hogy hogyan látnak máso

2023. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!