Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy éjjel...

Miért van az, hogy éjjel érzem elemembe magam?

Figyelt kérdés
Tele vagyok energiával csattanok ki szinte tőle. Sokkal jobban tudok tanulni és problémákat megoldani legyen bármiről is szó. Nappal pedig zombi. S nem csak azért van mert egész éjjel fenn vagyok. Pl mikor 10kor lefekszek este kipihenem magam s úgyis zombi. Éjjel pedig lehettem fenn egész nap futhattam fáraszthattam magam úgyis hasadok ketté az energiától. Miért van ez?

2012. máj. 28. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,most például tanulok pedig lassan fél három lesz.Szerintem csak ilyen típus vagy.
2012. máj. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ilyen vagyok. Ilyenkor vizsgaidőszakban nappal nem tudok tanulni szinte semmit, hanem késő délután (6 óra) vagy csak este tudok nekiállni...akkor jobban megjegyzem a dolgokat.


Mondjuk már rászoktam arra hogy 12-kor lefekszem (legkésőbb 1-kor) aludni, de amúgy meg 2-3 körül még vígan ellennék :D

2012. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem csak én vagyok így. Mindig éjjel tanulok kb. én is 6 fele kezdem van úgy, hogy hajnali 4ig:D délelőtt vagy reggel abszolút nem megy, kávé vagy ilyesmi sem használ.
2012. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem rég olvastam hogy akik éjjel tanulnak sikeresebbek az életben.:D:D én is éjjeli bagoly vagyok.sőt az egyik legjobb barátom is kettőkor meg fél háromkor még tanul. :) ez van.van aki képtelen éjszaka tanulni, van aki meg délután nem tud.
2012. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!