Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen nyominak? Talán nincs meg a kellő önbizalom?

Figyelt kérdés

ahogy elnézem youtubon mindenki nagy darab és keményen tolja jó nyilván kox-al, de miért van az hogy olyan keményen edzek és alig jön az eredmény, kaja rendben van bodybuilder-ről már majdnem fél éve tolom? ismerőseimnek meg elég szar a kajájuk és mégis olyannyira pakolják az izmot hogy az hihetetlen olyan kis sza@r alaknak érzem magam mellettük...tudom nem éri meg cuccolni de mi az a pont amikor ellehetne kezdeni? nyilván 30 fölött jobb lenne és orvosi felügyelet mellett..



mit gondoltok mondjak le a hülyeségről ne cuccoljak? 18 éves srác..próbálom magam kordába tartani az szar meg minden,de manapság annyira elnyomodtnak érzem hogy mindenki tolja magába én meg ilyen kis gíbic gyerek vagyok keményen megküzdök minden kis izomért és még akkor is nehezen fejlődöm..


valaki adna tanácsot? mert olyan kétségbe esett vagyok illetve úgy gondolom nincs meg a kellő önbizalom talán valami tanács mellett hátha jobbra térülne az agyi gondolkodásom..


2012. máj. 27. 13:04
 1/9 dirtboy ***** válasza:

hát én nem ösztönözni járok ide szóval csak annyit mondok hogy ne cuccozz és toljad továbbra is keményen.

fél év az még semmi.

2012. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 N0rbi04 válasza:
Fél év az tényleg semmi. Majd 1-2 év múlva. Rendes izom nem szalad fel egy hónap alatt.
2012. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2012. máj. 27. 13:18
 4/9 dirtboy ***** válasza:

hú de jó csak tudod ha őt megkérdezik akkor ő nem tudja azt mondani hogy naturál,aki meg nem naturál az meg sz arba sincs nézve.

te legalább elmondhatod hogy natruál vagy.

2012. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak ment mindenkinek a zöld! most már tudom hogy mit tegyek folytatom tovább keményem edzek...
2012. máj. 27. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:

nőként mondom ,ne akarj így kinézni. az atlétikus fiúk ARÁNYOS izomzattal vonzóak. az a másik verzió inkább beteges túlzásnak tűnik. Persze mi a cél mert ha budybuilder akarsz lenni az más ,de ha a csajozás miatt érdekel ,és akarsz olyan lányt aki nem csak szép de 2nél több eq-val és iq-val rendelkezik akkor csak mértékkel.


üdv.

2012. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy ne cuccolj. Ezek az emberek, akiket te ilyen téren "példaképnek" tekintesz, ezek pár év múlva a szerek miatt sehol nem lesznek és egészségügyi problémákkal fognak küzdeni. Azzal, ha elkezded magadba tolni a sok sz@rt, akkor az átlaghoz fogsz tartozni, mert manapság ez a divat.
2012. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek a célom nem a csajozás hanem, hogy nagy darab kigyúrt legyek és nem azért mert mások is olyanok, mások azt mondanak amit akarnak nem érdekel csak saját magamért küzdök illetve csinálom...


utolsónak pedig igen tudom divat ez a popszakma (kox körében)...de hát igazad van megfogadom a tanácsod.

2012. máj. 27. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:

én 2 év edzés után mondhattam el magamról hogy most aztán jól nézek ki:D , fél év körül sehol nem voltam, 1 év után még izmosabb akartam lenni jóval, szal ne légy türelmetlen hanem csináld


az önbizalmad meg sztem nem fog növelődni, feltéve ha ezzel együtt párhuzamosan nem találsz magad mellé egy jó baráti társaságot:D

2012. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!