Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önbizalom növelés?

Önbizalom növelés?

Figyelt kérdés

Nem merek boxversenyre menni, félek, hogy nem tudok hozzá elég jól verekedni. Vagyis igazából tudom, hogy tudok verekedni mert 2 éve folyamatosan bokszolok, de ha ott vagyok leblokkolok. Ha iskolában szólnak be akkor is beilyedek közben meg lazán meg tudnám magam védeni. Igazából azért van ez, mert mielőtt bokszolni kezdtem megvertek párszor, és azóta nem bunyóztam. Nem tudom elképzelni magamat nyerni, pedig nagy eséllyel nyernék.

Mit tehetnék? Kérlek segítsetek, nagyon zavaró!



2012. máj. 25. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:

óhh hülye vagyok

beijedek*

2012. máj. 25. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:

nézz le egy pár hónapig defendo edzésre is.

persze verekedésre az a jó amit te csinálsz az ökölvívás,de önvédelmi edzéseken külön foglalkoznak a stressz helyzet a leblokkolás leküzdésével,hogy üss-támadj-reagálj gondolkozás nélkül.

ha mást nem is,de ezt jól beléd nevelik,hogy ne gondolkozz,hanem támadj.

2012. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod csökkenteni az adrenalint ilyen helyzetekben, ha több ilyen helyzetbe kerülsz és hozzá szoksz. Illetve vannak speciális edzés fajták amik ilyeneken alapulnak. Én egy ilyen könyvről tudok, amiben ilyen gyakorlatok vannak(de még nem olvastam). És végül harcművészeti edzéseken is előfordulnak ilyen gyakorlatok. (ha ilyet akarsz kérdezz rá)
2012. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mi a könyv címe?
2012. máj. 25. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] ez az, magyarul nincs sztem.
2012. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ez nem segített sokat rajtam. De azért ment a zöldkéz!
2012. máj. 26. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!