Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van a tavaszból! Ki...

Elegem van a tavaszból! Ki érzi még így?

Figyelt kérdés
A facebook ismerőseim közül már hárman is az elmúlt héten bejelentették, h kapcsolatban vannak. Nekem meg ugyanúgy nem alakul barátnő, mint a többi évszakban. Nem, nem vagyok irigy, viszont elegem van már ebből! :(

2012. márc. 5. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem éri így, a tavaszt mindenki szereti,attól hogy te szerencsétlen vagy és nem vagy képes barátnőt fogni az a te bénaságod. Nem az évszakot kell utálni, mivel te egész évben nem vagy képes erre....
2012. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

bizony, itt a tavasz, dagad a fax, neked meg az a bajod, h nincs kibe beletenni... :P


szted melyik épeszű csajnak kell egy siránkozó pasi? sztem nem soknak. inkább örülj, h tavasz van, menjél futni, bringázni, bulizni, aztán ha nem vagy béna, akkor lesz csajod.

2012. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs elegem! Nme is hinném, hogy be tudok telni vele.

Faxtól függetlenül, nagyon boldog vagyok, és alig várom, hoyg menjünk befele atavaszba. Pedig nem számítok új szerelemre, a régivel összesen 5 napot tudok majd találkozni, mégis nagyon boldog vagyok! A tavasztól!

2012. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!