Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van a tavaszból! Ki...

Elegem van a tavaszból! Ki érzi még így?

Figyelt kérdés
A facebook ismerőseim közül már hárman is az elmúlt héten bejelentették, h kapcsolatban vannak. Nekem meg ugyanúgy nem alakul barátnő, mint a többi évszakban. Nem, nem vagyok irigy, viszont elegem van már ebből! :(

2012. márc. 5. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak most kezdődött:)
2012. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy irígy? Én az lennék :). De a tavaszt szeretem. Na, nekem meg már soha nem lehet senkim, mégis jobb helyzetben vagy. Majd nyárra. Vagy őszre. Vagy jövőre. Majd lesz.
2012. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ennek semmi köze nincs a tavaszhoz.
2012. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs persze, de mégis ilyenkor találnak legtöbben párra. :( A mondás is úgy tartja, hogy itt a tavasz, dagad a fax.
2012. márc. 5. 14:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Május a szerelem...
2012. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem vagy optimista?
2012. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem mi köze van a tavasznak ahhoz, hogy nincs barátnőd. Nem az évszakban kéne a hibát keresni mondjuk...
2012. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még csak néhány napja van tavasz. Nem úgy kellene inkább érezned, hogy most fog eljönni a te időd? Eléggé pesszimista a hozzáállásod, így tényleg nem lesz csajod.
2012. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A kérdésre meg kellene tanulni válaszolni egyeseknek mondjuk...
2012. márc. 5. 14:29
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Talán nem a facebookon kéne élni, akkor talán te is találnál valakit.
2012. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!