Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az oka, hogy mindenkinek...

Mi az oka, hogy mindenkinek hagyom, hogy beleszóljon az életembe?

Figyelt kérdés
hogy mindenki irányítgathasson, kinevessen, tanácsokat adhasson, megmondja mi a jó nekem.
2012. febr. 24. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lehetőség, hogy nagyon erőteljes karakterekkel vagy körülvéve, és mentális erejüknél fogva átviszik rád az akaratukat.


A másik lehetőség, hogy a békesség annyira erős motivációd, hogy nem szívesen vállalod fel a konfliktusokat. Ennek előnye és hátránya is van. Olvass utána a flegmatikus személyiségtípus fogalmának.

2012. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a flegmatikus rám vonatkozik?
2012. febr. 24. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Önbizalomhiány. Nem mersz kiállni saját magadért. Még azt is hagyod, hogy kinevessenek.
2012. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, h igazad van 2. És mit lépjek ellene, vagyis a határozott, normál élet felé?
2012. febr. 24. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésnek szerintem elég, ha megtanulod ezt a két mondatot: Köszönöm, de nem kértem tanácsot. Majd ha úgy érzem, szükségem van rá, szólok. Ebben nincs semmi sértő, de egy kicsit kijelölöd vele a határaidat, amit szeretnél, ha mások nem lépnének át.
2012. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam mondani, hogy gyengék a határaid. Vannak erről könyvek, olvashatsz róla. Egy példa: [link]
2012. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog. Nem tudod mit akarsz. Ha meg találod önmagad akkor ki állsz céljaidért. A gond mindig az, hogy a tanácsot észt azt tudják osztani , de ha te valósítod meg az a te felelősséged. Ha tenem tudod mit akarsz, akkor találd meg azt. Légy határozott.
2012. febr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!