Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha anyukád...

Mit szólnál, ha anyukád mindenkinek a te életedről beszélne és mindent kifecsegne?

Figyelt kérdés

Ha anyámmal vagyok és ott van egy idegen, elkezd neki az én magánéletemről beszélni, olyan dolgokat megoszt, amiket én nem akarok elmondnai, mert nem tartozik idegenre. Hiába nézek rá, hogy most már elég lenne, nem veszi észre magát és folytatja. Elmeséli, hogy kivel jártam, a szakítást, az anyagi gondjaimat, a nagy kríziseimet, amikről csak olyanokkal beszélek, akik közel állnak hozzám. Mindent, amit anyámnak elmondok, mások orrára köt. A kozmetikusnak, a boltban az eladónak, a 20 éve nem látott osztálytársának stb. Engem ez nagyon idegesít, már többször mondtam is neki.

Nem hagy szóhoz jutni, az én dolgaimat taglalja másoknak állandóan, mintha mindenkinek köze lenne az életemhez. Külföldön élek, de mikor itthon vagyok, mint most, akkor állandóan tapasztalom ezt. Nem változtat, még ő sértődik meg, ha szóbahozom. Te mit szólnál, ha így viselkedne anyukád?

25/N


2012. jan. 1. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem mondanék el neki.
2012. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet fogadjál meg!!semmit ne mondjál csak azt ami nagyon szükséges..amúgy hogy mit szólnék?anyám ugyan ezt csinálta én szépen elküldtem melegebb éghajlata és azóta semmit nem mondok el neki..
2012. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy vagy senkinek nem mondd semmit, vagy én se mesélek neki semmit többé
2012. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem osztanék meg vele.
2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy csúnya dolog, de ha már nagyon kikészítene, az idegen jelenlétében elkezdeném mondani az ő magánéletét, merthogy biztosan neki is van, utána nem mondanék el neki semmit, csak jelentéktelen dolgokról tárgyalnék vele.
2012. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Iszonyúan idegesít! Enyém is sokszor csinálja....

Lehet, hogy az anyák már csak ilyenek????????????

pffffff....... Na, ezt biztos nem fogom a lányommal csinálni. :S

És sajnos nem nagyon tudsz mást csinálni, csak amit a többiek is írtak már: Ne mondj el neki olyat, amit idegenek nem tudhatnak.

2012. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyàm is igy csinàlt, meg mondtam neki a vèleményem a viselkedèsèrôl, aztàn nem mondtam el neki egyáltalán semmit, volt olyan h màstól tudta meg mi a helyzet velem, azóta mondogatok el neki dolgokat de nem mindent. Ràjött szerintem h helytelenül viselkedett
2012. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!