Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni hogy...

Mit lehetne csinálni hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején.

Régen egyik este mentek anyámhoz a rendőrök hogy azonosítsa apámat és mehet a cuccaiért. Apám kamionos volt és amikor ment dolgozni kapott egy defektet, megjavította és amikor már végzett elütötte egy másik kamion. Akkor nagyon kivolt és meg is értem, főleg hogy rá 1-2 hétre megszületett az öcsém is (2 éves voltam). Azóta nem volt senkije szerintem fél(t) hogy azt is elveszítené. Olyan fiatalon egyedül (nem nagyon számíthatott senkire) 2 kisgyerekkel biztos nem volt könnyű. Egyébként sokan elismerik mert elég jól tartja magát korához képest és eddig mindig sikeres volt. Én is kamionos lettem, amikor anyám megtudta egy hónapig nem szólt hozzám. Most megint le akar beszélni erről. Úgy néz ki hogy a barátnőmmel az éven összeházasodunk, és azt mondja anyám hogy azért is szeretné hogy keressek más munkát mert nem akarja hogy a barátnőm is úgy járjon mint ahogy ő. Tényleg megértem, de nekem is élni kell valamiből. Meg amúgy is szeretem ezt csinálni, majd később lehet hogy keresek más munkát de még nem szeretnék. Szerintetek hogy lenne a legjobb? Azon kívül h felmondok.

25/F


2012. jan. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kizárod a felmondást, akkor mi is a kérdés? Maradsz kamionos, anyukád meg majd megbékél.
2012. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:

Sajnálom, ami apukáddal történt. Szerencsére nem minden kamionos jár ennyire szerencsétlenül. Anyukádat is megértem, persze, hiszen félt téged, viszont te szereted amit csinálsz, meg is élsz ezek szerint belőle, terveid vannak, párod...

Akármi is történt apukáddal, te a saját terveidet ne add fel, éld azt az életet, amit elképzeltél magadnak. Anyukáddal pedig beszélgessetek erről, próbáld megnyugtatni (nem fogod tudni, de legalább érzi majd, hogy törődsz az ő érzéseivel is). Te nem az apukád vagy, a te sorsod nem azonos az övével, ahogy a barátnőd sorsa sem lesz ugyanaz, mint az anyukádé.

2012. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem,miért tetted fel a kérdést.Kizárod a felmondást,és azt hogy új melóhelyet keresel..Akkor nem sok lehetőség maradt.Kamionozol,és anyud egy idő után ha látja nincs gond elfogadja a helyzetet..Mégis milyen választ vársz,amikor már eleve döntöttél???
2012. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esettől függetlenül is cudar a kamionos élet, főleg, ha családja van az embernek. Neked az miért biznisz, hogy nem látod hetekig a gyerekeidet, és ők apa nélkül nőnek fel?
2012. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!