Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Ha az unokatesómnak segítek, mindenkinek kell.

Figyelt kérdés

Hétfőn javítok egy szigorlatot, és az unokatesóm is. Ő nagyon lusta, nem tanul, mindig a csodára vár. Ez nem is lenne baj, neki segítenék, de sorra jelentkeznek be az emberek, hogy ki hova ül (mögém, mellém, elém) és mindenképpen segítsek, mert tudják, hogy én tanulok. Az egyik lány csak azért jön el javítani, hogy rólam lenézze, egyébként megvan neki a 3-as.

Akik így bejelentkeznek, hogy rólam óhajtják lenézni, csak akkor szólnak hozzám kb. amikor kell nekik valami.

Szóval most vagy segítek mindenkinek (tehát kihasználnak), vagy senkinek sem és akkor az unokatesómnak sem.


2012. jan. 14. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a helyzetben már a senkinek sem-re szavazok!

Egy zh-nál még oké segítünk egymásnak,de itt már azért gáz,különösen ha ennyi embernek totál ugyanaz lesz a válasza.

És ha munkahelyük lesz,akkor is te fogsz nekik majd segíteni,mert ők nem tanulták meg!!

Érj be utolsó pillanatban a terembe, akkor már nem tudnak köréd ülni,persze arra számíts,hogy közutálatnak fogsz örvendeni.

2012. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De jó, erre nem is gondoltak, hogy utolsó pillanatban kellene megérkezni. Köszi!

Csak ne foglaljanak helyet nekem. Vagy arra is gondoltam, hogy a legszélére ülök, és bal oldalra írom a megoldásokat, akkor nem látnak rá a papírra, a jobb oldalra pedig 60%-ban írom csak a jó megoldásokat, a jegyemet pedig nem mondom el nekik. Tudom nagy bunkóság, de szerintem az még nagyobb, hogy csak akkor vagyok jó, ha segíteni kell...

2012. jan. 14. 08:48
 3/16 A kérdező kommentje:
Arról meg nem is beszélve, hogy ha kiderül, hogy 8 embernek tök ugyanaz a megoldása, akkor én is cseszhetem a jegyemet :/
2012. jan. 14. 08:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

En szemet lennek es senkinek nem segitenek. Nem azert meresztem a fenekemet napokon keresztul az asztalnal, hogy masok huzzanak hasznot a tudasombol. Ok persze jol elutik az idot, szorakoznak, nem tanulnak, de lenne kepuk rolam masolni a jo jegy erdekeben.


Hat nem! Mindenki dolgozzon meg azert, hogy az eletben elerjen valamit!

2012. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne kockaztass, mindig sajat magadat tartsd szem elott es ne masokat!
2012. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
nem értem, ha az unokatesódnak segítesz, akkor miért kéne a többieknek is? sz*rd le őket.
2012. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel. Meg ahogyan te is írtad, sokszor csak akkor szólnak hozzád, ha kell nekik valami. Tehát kihasználnak. Én a helyedben megmondanám nekik, hogy bocs nem. Tanuljanak ők is. Utálni fognak, de kit érdekel. Senkinek sincs szüksége olyan "barátokra", akik csak akkor jönnek ha akarnak vmit. Egyedül az unokatesódnak segítenék, de neki is megmondanám, hogy ez volt az utolsó.
2012. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Legfeljebb akkor segítenék, ha már kész vagyok. Legfeljebb!

Amúgy meg teljesen igazuk van a többieknek, mindenki saját maga felelős a szigorlatáért.


Egyébként feleletválasztósak a tesztek, vagy kidolgozósak ill. saját véleményt kell formálni egyes kérdésekben? Csak kíváncsi vagyok, mennyire lenne gáz a hasonló válasz.

2012. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyom gáz lenne a hasonló válasz, ugyanis igaz-hamis és asszociációból áll. Ráadásul a padok is úgy vannak, hogy a tábla felé lejt, így frankón rá lehet látni az előttünk ülők tesztjére.
2012. jan. 14. 09:46
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy ha unokatesómnak segítek, akkor már mindenkinek kell, mert ha valakinek lesúgom/lelesi rólam, akkor végig megy az infó az egész csoporton. Attól még én leszek a bunkó, mert másnak nem segítettem, közbe pedig mindenki az én megoldásaimmal adná be a tesztet.
2012. jan. 14. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!