Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy mindenkinek...

Mit tegyek hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Volt egy ötletem,ami mára már szépen hoz a konyhára,szinte nem is kellet befektetni,szóval nem mentünk minuszba sosem.

A páromnak is vannak ötletei,az évek alatt volt 2-3terv ami majd jövedelmez,beleöltünk nem kevés pénzt de egyik sem sikerült.Néha ugy érzem mintha irigy lenne,de lehet csak bebeszélem magamnak.

Mindig támogattam,mindig értékeltem azt hogy próbálkozik,biztattam.

Eljutottunk arra a szinte hogy a mostani próbálkozása is ugy néz ki befuccsol,és nem igazán tudok már mit kezdeni a helyzettel,ha biztatom akkor az a rossz ha nem szólok semmit akkor meg az,nem tudom mit csináljak.

Nem tehetek róla hogy az én bizniszem megy az övé meg nem,közös életünk van közös kassza nekem nem számit ki mennyit rak bele de ugy látszik neki ez kicsit rosszul esik mert egyre morcosabb.Ha megkérdezem hogy áll az üzlet akkor az a baj hogy mit faggatom,ha nem kérdezem meg akkor engem már nem is érdekel bla bla bla.

Nem volt mindig ilyen,régen ha nem ment valami elfogadta hogy segitsek,vagy biztassam,lehet a sok kudarctól van kiakadva nem tudom.Te mit tennél ilyenkor?


2012. febr. 10. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tennék, hogy továbbra is biztatom. Nem hiszem, hogy irigy lenne, csak szeretné, ha neki is sikerülne a tervét megvalósitani.
2012. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is ezt szereném...
2012. febr. 10. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én már nem biztatnám.Ha jól is jövedelmez a te dolgod, akkor annak a haszna, ha jól értem már belement a kudarcokba.Akkor hiába hozza az egyik vállalkozás a pénzt, ha a másik viszi, lényegében toporogtok, pedig ha csak a a jól menő maradna, akkor haladnátok.Ha ez egy olyan vállalkozás ami nem igény teljes munkaidőd, vagy csak egyikőtökét, akkor van egy fizetés meg ez, vagy két fizetés meg ez.

A házasság is közös vállalkozás, meg kell értenie, hogy nem mentek a dolgok és ennyi.Örülni annak ami van.Úristen hányan örülnének egy jól jövedelmező ötletnek.Örüljön hoyg nektek egy is jutott.Az eggyel több mint az emberek 99%ának.Miért akar akkorát kaszálni, hogy a családi békét is veszélyezteti.Amúgy nem biztos hogy miatta ment tönkre, értesd meg vele, hogy gazdasági világválság van.Szerinted ő amúgy meddig tolerálni, hány befuccsolt, pénznyelő tervet nézne el neked.


te érzelmileg vagy benne, így persze nehéz.De kívülről nézve nagyon is racionális a válasz a kérdésre.

2012. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!