Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki ha 23 évesen még nem...

Ciki ha 23 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

sokszor zavar hogy a barátnőim a párjukról mesélnek, egyiket el is jegyezték nekem meg még barátom sem volt, nem is csókolóztam. végül is megvagyok egyedül, csak néha eszembe jut ez ilyenkor. kicsit molettebb vagyok, de nem vészes. volt már valaki hasonló helyzetben? hogy alakult neki ez?

ha elmegyek a barátnőimmel valahová akkor is őket szólítják meg és bánt hogy engem nem.


2012. febr. 10. 10:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem cikinek semmi képp se ciki, de az tény, hogy téged ez zavar, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést...

Én nem hiszem, hogy a külsőség számitana túlzottan, persze azt nézik elöször, de sok esetben kifejezetten jó pasikat látok, kevésbé dekoratív, vagy csúnyáska lányokkal. Nem csak ezen múlik.

A másik, hogy nekem van olyan ismerősöm, akinek 22 évesen még nem volt barátja, ugyanigy, hogy nem is randizott soha, viszont ő kimondta, hogy nem is akar még kapcsolatot (azt mondja évekig nem akar), mert utazni, tanulni szeretne... Nos én erre azt mondom, hogy szerintem ez már inkább furcsa, mert hiába él pörgős életet, attól még beleférne egy kapcsolat, de az már furcsa nekem, hogy valaki ennyi idősen ne is akarjon kapcsolatot, és még nem is randizott, csókolózott soha...

Mindenesetre szerintem ez mindenkinek a magánügye, aki így jól érzi magát, azzal semmi baj nincs.

Mondom, szerintem neked változtatni kéne, mert téged is zavar. Irtad, hogyha elmész valahová nem szólitanak meg: szerintem 100%, hogy ez nem a külsőd miatt van, hanem azért mert nem vagy elég nyitott, zárkózottan viselkedsz, esetleg megközelíthetetlennek tűnsz...

A másik, hogyha párkapcsolatra vágysz, szerintem keresgélj, mert jó eséllyel magától nem fog bekopogtatni... (én nem hiszek legalábbis a sors szerű találkozásokban, hogy összeütköztök aztán bamm:D). Irtad. hogy vannak párkapcsolatban lévő barátnőid, rá kéne kérdezni, hogy pl: valamelyik párjának van e egyedülálló haverja, esetleg randizna e veled. Végső esetben pedig még mindig ott az internet!

2012. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

Felesleges arra fogni, hogy molett vagy, hogy csendes vagy, hogy vékony vagy...


Én is vékony vagyok, kicsi a cicim, van egy farkasfogam, csendes is vagyok, bulizni sem nagyon jártam. Mégis 20 évesen már menyasszony vagyok. A páromat egy sima beülős szerda este ismertem meg. Egyedül üldögéltem, mert a többiek pont elmentek énekelgetni, ő meg odajött. Beszélgettünk és minden alakult.

Előtte is volt jó pár barátom, interneten akadtam össze velük, majd találkoztunk és együtt is voltunk 2-5 hónapokat. 16 éves voltam, amikor először barátom volt.

Szerintem a kisugárzásodon kellene változtatnod. Én pl. a párom megismerése előtt majdnem egy évig voltam egyedül, rossz hangulatom is volt azon az estén, de mégis volt olyan erős kisugárzásom, ami azt mutatta, hogy tudom, szép vagyok (vannak hibáim, leírtam fent..), elhiszem magamról és tudok boldog is lenni. Tisztában vagyok saját magammal.

Szerintem ez lehet a titok nyitja.

2012. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

De téged zavar, ezért gondolkozz el azon, hogy miért nincs barátod.

Biztos, hogy nem az alakod miatt, más lehet a baj.

2012. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedj interneten, randizgass! Ne várd arra, hogy majd a leghelyesebb srác felszedi az elejtett könyveidet a folyosón, mint az amerikai filmekben! Neked is tenned kell azért, hogy legyen barátod. Nem tudom, hogy dolgozol-e vagy még tanulsz, de a munkahelyen nehezebb ismerkedni, hiszen ott jó eséllyel te leszel a legfiatalabb. A 30 körüliek meg általában már párkapcsolatban élnek/házasok. A még idősebbek meg csak szeretőnek akarnak majd a feleség mellé.
2012. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Szia, nem ciki.

Nekem is 23 évesen volt először barátom, és úgy éreztem nagyon boldog vagyok, aztán meg úgy kihasznált és pofára ejtett, hogy többet az életbe nem akarok párt.

A tanulság, ne kapkodd el a dolgot, és ne dőlj be akárkinek, csak azért, mert már úgy érzed ciki, hogy nem volt senkid!

2012. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Az internetes párkeresőt nem ajánlom. Az már tényleg ciki. Tudsz te magad is találni egy rendes srácot, ne alacsonyodj le a virtuális társkeresőkhöz.
2012. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Mirk ***** válasza:
33%

A válaszom üzenet minden hasonló cipőben járó lánynak.


A világ egyik alaptétele, hogy egy nő sokkal könnyebben szerezhet férfit, mint a férfi nőt. Például, ha egy átlagos külsejű férfi megkérdez 100 nőt az utcán, hogy "lefeküdnél velem?" esetleg egy-kettő válaszolna igennel. Ha egy átlagos külsejű nő szólítana le 100 random férfit, sokkal nagyobb arányban kapna beleegyező választ.


Ha jól értem akkor te jelenleg nem az igaz szerelmet keresed, vagy valami hasonló komoly kapcsolatot, csak egy barátot, hogy "legalább egy legyen már".


Miután megállapítottuk, hogy egy nő valójában könnyedén szerezhet férfit magának, ideje, hogy megtudd, hogy is kéne ezt csinálni. A nőkben vannak tévhitek arra vonatkozólag, hogy mi kell a férfiaknak, mit néz a férfi egy nőn stb.

Tévhitek: A férfinak fontos a hajam/szemem/sminkem/ruhám/személyiségem/stílusom/körömlakkom....stb.

Ha te egy kapcsolatot akarsz melyben a cél a mielőbbi eljutás a csókig vagy még tovább akkor egy dolog kell neked, egy dolog van amit megnéz a férfi.

A test.

Lehet csúnyácska arcod/pattanásod/rendezetlen frizurád/szakadt ruhád, ha jó alakod van és formás segged mindenki megfordul utánad.

Ennyi és nem több.


Tehát ha elkezdesz dolgozni az alakodon, sportolsz, figyelsz az étkezésre, néhány hónapon belül szinte biztos, hogy lesz valakid.

Higgy nekem ez így van. A férfiak elsősorban szexet akarnak és a szexet egy jó testű nővel akarják.

De nézz csak körül, nem sok jól kinéző lányt látsz egyedül legyen akármilyen sík hülye vagy bunkó is.


A testalkatodon változtatni pedig nem olyan nehéz. Csak legyen elég akaraterőd.

Mielőtt valaki lepontozna eme indokkal: "és ha nem baszni akar te suttyó, hanem igazi kapcsolatra vágyik?".

A válaszom: sokkal nagyobb esélye van megtalálni az igazit, úgy hogy ő is ad a külsejére. Kevesen adnak esélyt egy olyan személynek akihez nem vonzódnak első látásra.


A fő kérdésre válaszolva pedig: egyáltalán nem ciki.

2012. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem ciki. Valamikor biztos megtalálod majd azt a srácot aki szeretni fog :) Igaz én még csak 20 éves vagyok én sem csókolóztam még, de még ráérek előttem az élet. Még te se vagy elkésve 23 évesen még fiatal vagy. Sok sikert hozzá, hogy találj valakit!

2012. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Na, a súly nem akadály, én egy elég termetes lány vagyok, és mégis foglalt, sok éve, és még így is kikezdtek velem. Ráadásul gyógyíthatatlan nem fertőző bőrbetegségem is van, de mégis szeret valaki így.

Hajrá, ne add fel! :)

2012. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja és a netes társkeresés nem ciki, én is ott találtam rá páromra, akit a "való életben" soha nem találtam volna meg, mert teljesen máshol lakik, csak nagyobb az esélyed, hogy megtaláld a neked valót! Hülyét, hazugot, agresszívet meg bárhol találsz, nem kell hozzá net.

Nekem 6 éve, hogy ott "találkoztunk".

Előz vagyok, 22/L

2012. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!