Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen mutat be a barátom...

14 évesen mutat be a barátom az édesanyjának?

Figyelt kérdés
Azt mondta be szeretne mutatni a szüleinek. Egy hónapja vagyunk együtt, és 14 éves vagyok, ő 15. Hogy álljak hozzá, még sosem ismertem egy barátom szüleit. Ez azt jelenti hogy hosszú távra tervezi velem? Mindig is olyan kapcsolatra vágytam...szerintetek?
2012. jan. 4. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki :) Biztos rendes srác :) A szülők pedig örülni fognak, hogy rendes barátnője van a fiuknak, szóval hajrá :)
2012. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jaj, köszi szépen. sok önbizalmat adtál...eléggé meg voltam/vagyok ijedve, hogy majd zavarba jövök és elkezdek dadogni, vagy valami, de remélem nem lesz gond.:D
2012. jan. 4. 18:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebből az jön le, hogy hosszú távra tervez. :)

H hogyan állj hozzá? Hát csak légy önmagad!

Sok sikert és sok boldogságot!:)

2012. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Én nagyon örülnék az anyuka helyében, ha a 15 éves kisfiam bemutatná a 14 éves barátnőjét.

Kapnátok finom kakaót, együtt megnéznék egy szép rajzfilmet, aztán felhívnám apukádat, hogy 6-ra jöjjön érted.

No comment...

2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Előző attól, hogy neked az első kapcsolatod 30 évesen volt egy 50 éves férfival még nem kell elvenni a fiatalok kedvét. Főleg nem a normális fiatalokét. Mert nem hiszem, hogy ezek azok a fajták lennének akik isznak drogoznak...
2012. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
utolsó, miért no comment? valami baj van ezzel?:-s
2012. jan. 4. 18:23
 7/17 A kérdező kommentje:
bocs, utolsó előtti.
2012. jan. 4. 18:23
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint jó viszonyban vannak a srác és a szülei.Én is szülő vagyok,és mindig örültem,hogy tudom kivel van és hol van.És ezek a barátságok bizony hosszabb távra szóltak.

Nem baj,ha hebegsz-habogsz,csak add önmagad.Mindenki tudja,hogy az első találkozás az olyan furára szokott sikerülni.

2012. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Magatoknak nehezítetek a helyzetet. Mi van abban, ha egy lány és fiú barátok. Ha nem abalyognátok azon, hogy barát barátnő amolyan szerelmes fajta, akkor nem lenne semmi vész.

Barátok persze, hogy feljöhet és elmehet hozzá.

Magadat stresszeled ezzel.

Pedig nem kell. A szülei örülnek, hogy rendes fiuk van nem titkolózik előttük, mert kérni tőlük, mer kapcsolatban lenni velük. Ez most lényegtelen abból a szempontból, hogy van e barátnője egyébként. Viszont tudják a szülei is, hogy ez még valószínűleg úgysem annyira komoly, csak tini szerelem. Szóval ők nem adnak őrült sokat rá ne félj, örülnek, hogy megismernek és kész. Nyugodj le ne stresszeld magad.

És ne hitesd el magaddal, hogy ez most azt jelenti, hogy te leszel a felesége. De most élvezzétek a szép pillanatokat együtt.

2012. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért kell ennyire lehúzni?


Kedves kérdező!

Örülj neki és igen ez azt jelenti, hogy hosszú távra tervezi. Amikor engem bemutatott én is kitaláltam mindent, hogy még húzzam az időt és minél később ismerjem meg, de nagyon aranyosak voltak. Nem kérdezősködtek kellemetlen témákban stb. Ne félj. És majd jönni fog minden magától.


17/L

2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!