Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a család szégyene...

Én vagyok a család szégyene mert nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, tudom ez már sok ahhoz hogy ne lett volna kapcsolatom, dehát ez van. Aki nekem tetszene azok észre sem vesznek, akinek meg én tetszettem, az nem érdekelt. Tudom így esélyes hogy soha sem lesz kapcsolatom, de még egyelőre várok, hátha lesz olyan akinél kölcsönös a vonzalom. Az unokahúgomat nemrég jegyezték el (21 éves és 4 éve van együtt a barátjával) én meg már érzem hogy kezdenek szégyellni...
2011. dec. 26. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Na, ha valaki ezért szégyell! Ne törődj az ilyen emberekkel, senki nem lesz több azáltal, hogy van valakije! Ez nem kiváltság!

Barátnőm majdnem 22 évesen jött össze a mostani párjával.

Majd lesz neked is, ne aggódj!

2011. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, csak azt gondolják, hogy meleg vagy. És lehet ezért furcsák. De az is előfordulhat, hogy ezt az egészet, csak te beszéled be magadnak.

A mai világban egyre kevesebben kötnek házasságot olyan korán, mint az unokahúgod. Nem tudom hol éltek, ha faluban lehet azért, mert még mindig él ott arrafele a "vénylány" sztori... Nem tudom.

De a lényeg manapság nem gáz, ha valaki 20-30 évesen még tanul, dolgozik, karriert épít, stb. (Tudom neked nem emiatt főképp, de lehet ez is áll a háttérben.)

Persze egy-egy kapcsolat, ha rövid életű is belefért volna, de nem kell azért járni valakivel, mert mindenki kapcsolatban van (ez a 14-15 évesek kényszerképzete).

Szerintem nyugodtan csináld a dolgod( tanulás/munka), öltözködj csinosan, és járj el szórakozni barátnőkkel, ismerősökkel (egy-egy mozi, színház, buli, koncert, vacsora). Hidd el hamarosan megtalál az a szerelem, nem kell azt olyan görcsösen keresni, akarni...

Várj türelmesen, éljél, érezd jól magad a bőrödben! :D

Hajrá.

2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

juhúúúú,hello sorstárs :D :D

Igaz,még csak 20 vagyok.Nekem ez a Karácsony igen rossz volt,mert jól sikerült,meg végre együtt volt a család,de rossz volt,hogy egyedül néztem az ágyikómból a karácsonyi filmeket...de majd eztán eljön a mi időnk ;)

Beugrott két régi ismerősünk,nem találkoztam velük már vagy 1 éve.Már meglepődtem,hogy mit keresnek nálunk,erre első kérdése a nőnek az volt:na és mi újság a pasikkal? Annyira meglepődtem,hogy nem jutottam szóhoz :D :D Pedig nálam ez ritkaság.De anyu kisegített,ő egyből rávágta,hogy tudjátok hogy van,még nem publikus neki :)

2011. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Szia kedves kérdező!

Én 20 éves vagyok, és nekem sem volt még egy pasim sem, igen tudom, hogy másnál már 17 éves korában megfordul 4 pasi, vagy több, nálam még egy sem volt! Nem szoktam vele büszkélkedni, de nem vagyok lekésve semmiről úgy érzem..... Nem találtam még arra érdemes fiút, hogy odaadjam magam neki.

2011. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak megnyutatásképp, itt vagyunk ketten a barátnőnkkel, nekünk se volt még senkink, mi 20 évesek vagyunk. Van egy harmadik barátnőnk, ő szintén ennyi, és nulla pasi. Nem fogunk elkezdeni egy kapcsolatot csak azért, hogy elmondhassuk, van valakink. Majd ha szerelmesek leszünk akkor, az meg időbe tellik. Ne aggódj, és ne törődj a családdal, én már megkaptam azt is, hogy biztos leszbikus vagyok. Rájuk hagytam, ők bizonyára jobban tudják ezt, mint én magam...:)
2011. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
* barátnőmmel
2011. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Tudom, hogy vannak még rajtam kívül ilyen helyzetben, de ők azok akik csendben tartják ezt, akiknek meg van párjuk, ők ugye reklámozzák mindenhol. Pl hamarosan osztálytalálkozóm lesz. Ugye a gimi 4 éve alatt sem volt senkim (ezt ők tudják persze) de eltelt 4 év, és még most sincs senkim. Ha azt mondom hogy van barátom, akkor nem hiszik el (nem tudok jól hazudni, meg szánalmas is lenne + ahogy ismerem őket mutatni kellene képet vagy valami) szóval marad a "Nem, nincsen" válasz aztán a lesajnáló pillantások, én meg elsüllyedek.


Én Bp-en lakom, de a családom nagy része vidéken, mind 20-23 évesen ment férjhez, egyedül az egyik rokon ment férjhez most nyáron 37 évesen, de már őt is úgy kezelik hogy "Na legalább nem maradt vénlány" de igazán az is zavar hogy neki az első pasija 23 évesen lett (nekem lehet még akkor sem lesz) és egész idáig nem jött neki össze semmi komoly. És én is ezen az úton haladok, és félek hogy nehogy én is ott álljak majd 30 X évesen, úgy hogy nincs senkim...

2011. dec. 26. 19:45
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén tisztellek, - inkább várj, és később legyen kapcsolatod, mint egy boldogtalan kapcsolatban szenvedj. Én 26 évesen találtam rá az első páromra (előtte nem volt senkim, - bár nem is nagyon hiányzott) és sokan hülyének néztek, miközben több volt egyetemi évfolyamtársam nem csak szakításokon, de válásokon is túl volt. Azóta az első párom azóta is egyetlen, vele hét éve boldog házasságban élünk. No comment...


33FF

2011. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Párom is ugyanezzel szenvedett,27 volt amikor összejöttünk.

Annyira önértékelési problémái voltak,hogy egyrészt észre se vette ha lány próbálkozott nála,ha meg észrevette,azt gondolta csak sajnálatból.Családját ismerve csesztethették eleget.

De a mai napig azt mondja hogy utólag nem bánja hogy nem ment bele eleve halott dologba, "rám várt"

(ami persze érdekes,mert lány léttemre nekem kellett meggyőznöm hogy akar a halál sajnálatból bárkit is felszedni,nekem ő kell)

2011. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jajj, most megnyugtattatok, hogy nem csak én vagyok az egyedüli 20 éves, akinek még nem volt barátja:D
2011. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!