Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a család szégyene...

Én vagyok a család szégyene mert nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, tudom ez már sok ahhoz hogy ne lett volna kapcsolatom, dehát ez van. Aki nekem tetszene azok észre sem vesznek, akinek meg én tetszettem, az nem érdekelt. Tudom így esélyes hogy soha sem lesz kapcsolatom, de még egyelőre várok, hátha lesz olyan akinél kölcsönös a vonzalom. Az unokahúgomat nemrég jegyezték el (21 éves és 4 éve van együtt a barátjával) én meg már érzem hogy kezdenek szégyellni...
2011. dec. 26. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha nem találtad még meg 22 évesen az igaz szerelmet, akkor nem szégyen, ez így jött ki. Biztos, hogy van valaki, aki jó lenne számodra, csak te még nem tudsz róla. :D Az unokahúgodat 21 évesen eljegyezték, téged meg majd később fognak, ez mindenkinél más. :)


(én még szinte büszke is lennék rád, hogy nem pasizol már 10-11 évesen... ;) )

2011. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De jó, 20 fiús "sose volt még senkim" kérdésre jut egy lányos is :) Nem is gondolnám.


Egy 24F akinek sose volt még senkije

2011. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 29N vagyok és egyedülálló, és senki sem piszkál azzal, hogy menjek férjhez, vagy hogy nincs senkim :D


Soha sem értettem az ilyen begyöpösödött családokat...


Kérdező, te meg ne foglalkozz velük, mondd meg nekik, hogy ma már nem kell az első jött-menthez férjhez menni, mint régen!

És te csak akkor fogsz járni valakivel ha kölcsönös szerelmen fog alapulni a kapcsolat! És punktum!


Nyugi 22 évesen még fiatal vagy, bőven találhatsz magadnak párt!

Különben a hozzád hasonló korú fiúk még úgysem házasodnak (suli, egyéb), így ha 26-28 évesen lesz majd párod az sem baj!

2011. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia kérdező :) azóta sok idő eltelt, volt vagy van most barátod ? Amúgy én is 22 vagyok és még nekem sem volt senkim.
2014. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék . :)
2014. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!