Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kommunikálsz a párodda...

Mennyit kommunikálsz a pároddal ünnepek alatt? Vagy a család a legfontosabb most?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban élünk, hazajött karácsonyra. Nekem nagyon hiányzott, de a családjának is. Természetesen mindketten otthon töltöttük a karácsonyt a családunkkal, ezzel semmi baj sincs. Én azt is megértem, h hónapok óta nem látta családját és most velük akar lenni, mert a karácsony nálunk is családi ünnep. De alig beszélünk, tegnap pl nem is telefonáltunk, váltottunk néhány smst. Nekem rosszul esik, de próbálom mondani magamnak, h a pasik nem tudnak kétfelé figyelni, egybe belemélyed, és most azzal van elfoglalva, meg nem fog a családi ünneplésről felállni h velem beszéljen. De mégis jól esne, ha keresne, mert én se láttam hetek óta, és nagyon hiányzik. Azt se beszéltük meg, h mikor találkozunk. Fáj, mert nekem ő nagyon hiányzik, és azt érzem h ő meg egészen jól elvan most nélkülem. :(

21L (1 éve vagyunk együtt)


2011. dec. 25. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi nem telefonáltunk tegnap, sőt még smst sem váltottunk. Este beszéltünk csak egy 5 percet gépen.


Nekem is nagyon hiányzik, és biztos neki is hiányzom, de most a családjával van, akiket ritkán lát. Ma azt hiszem a nagyszülőknél van. Nem várom el tőle, hogy óránként felhívjon vagy írjon. Majd este 9 fele felhívom, ha addig ő nem teszi meg. Ennyi.

2011. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Akkor ez normális? Elképzelhető, és ha itt néhányan azt mondjátok, akkor el is hiszem. :)
2011. dec. 25. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi 4,5 éve vagyunk együtt, ez az 5. karácsonyunk.

Az első 3 karácsony külön töltöttük, a harmadik karácsonykor sírva hívtam fel, hogy hiányzik. Akkor fogadtuk meg, hogy soha többet nem leszünk távol egymástól karácsony napján.

Tavaly és idén is voltunk mindkét családnál, náluk is, nálunk is, tavaly kissé feszült volt, idén kicsit jobb volt:)


Az első nálunk is valahogy így volt mint Nálatok:) Ne aggódj, lesz még jobb is.


21-L

2011. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok. A párom nagyon ritkán jár haza, de akkor is nagyon kevés ideje van a családjára meg rám is :( Örültem, hogy így az ünnepek miatt több időre jött haza és többet lehetünk együtt, de önző módon nekem is nagyon rosszul esett mikor azt modta, hogy majd a karácsonyi ünnepek után találkozunk. Persze megértem, mert ilyenkor a család a legfontosabb és nem is vártam volna el tőle, hogy sűve-főve együtt legyünk, csak rossz, hogy így is alig vagunk együtt és még ezt a kis időt se tudjuk kihasználni :(
2011. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi sem együtt karácsonyozunk, majd holnap találkozunk. Addig telefonon beszélünk, ha sok dolga van, akkor csal reggel szokott hívni, meg még mielőtt megy aludni.


Normális, hogy most a családjával van, de szerintem egy pár perces telefonhívásra lenne ideje, úgyhogy mi lenne, h ate keresnéd? :)

2011. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hazajövök a szüleimhez, tőle 220 km-re vagyok, így csak január első napjaiban találkozunk. Minden nap beszélünk többször telefonon, de igazán nem történik semmi, ülök a házban, tanulok és a családommal vagyok. Szerintem ez teljesen normális, másfél éve vagyunk együtt, és 21 évesen úgy érzem a családommal kell lennem, mert nagyon hiányoznak és remélem sokáig velem lesznek, mert család egy van, barát jön-megy. Hozzáteszem imádjuk egymást, vele tervezek, de az álláspontom marad,a család az első. Szóval ne aggódj,teljesen normális ez. :)
2011. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap délután én mentem a szüleihez,náluk voltunk ma délelőttig négyesben.Ma elvitt engem a nagyszüleimhez,nemrég hozott haza.

Most ment,hazajött a huga,igy a szük család van együtt,én is itthon.Holnap megyek ebédre hozzájuk,szerintem ott is alszom.

Első karácsonyunk.

Mi össze tudjuk egyeztetni.

És attól hogy a családjával van,én is elférek ott,ő is az enyémekkel.

Nekem a család nem csak a szülőket,nagyszülőket,tesót jelenti,hanem a páromat is.

24/N

2011. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ugyan 4 éve vagyunk együtt de közösen töltjük az ünnepeket annak ellenére hogy nem lakunk együtt. Karácsony előtt együtt készülődtünk, vásároltunk ajándékot, csomagoltunk. 24-én először a párom családjához mentünk ebédre majd hozzánk vacsorára, ezután este kettesben is karácsonyoztunk. Az első két évben mi is külön töltöttük a szentestét, de azért többször is telefonáltunk egymásnak, annyira azért nem kötött le a családi program egyikünket sem hogy 20 percet ne tudtunk volna egymásra szánni. Nekem ez azért furcsa. Főleg hogy távkapcsolatról van szó és amúgy is ritkán találkoztok, akkor most sülve-főve együtt kéne lennetek szerintem. Én elgondolkoznék a helyedben hogy mennyire vagy fontos ennek a pasinak, ebből nekem az jön le hogy nem igazán.
2011. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a 2. karácsonyunk, nem élünk együtt. Tavaly ilyenkor ő pont elég beteg volt, de azért 24-én beszéltünk telefonon, 25-én nálam aludt, 26-án elmentünk együtt misére. Idén beugrott 24-én délután, este még beszéltünk, és ma is hívott már. Más kérdés, hogy az eredeti tervek szerint ma vitt volna bemutatni a családjának (eltoltuk holnapra), ehelyett kiderült, hogy inni ment a haverral. És még ő mondja, hogy neki mennyire fontos a családja.. Hát basszus, ha nekem olyan fontos lenne a családom, nem mennék karácsony első napján beb***ni a srácokkal. (Véleményem szerint én nem vagyok családcentrikus, de fel se merült, hogy ne legyek ma is a szüleimmel.)
2011. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én a helyedben nem kezdenék komoly dolgokba olyannal aki szenteste inni megy a haverokkal a család helyett. Ha egyszer netán nektek is lenne saját családotok akkor se nagyon várhatnál mást...
2011. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!