Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen mutat be a barátom...

14 évesen mutat be a barátom az édesanyjának?

Figyelt kérdés
Azt mondta be szeretne mutatni a szüleinek. Egy hónapja vagyunk együtt, és 14 éves vagyok, ő 15. Hogy álljak hozzá, még sosem ismertem egy barátom szüleit. Ez azt jelenti hogy hosszú távra tervezi velem? Mindig is olyan kapcsolatra vágytam...szerintetek?
2012. jan. 4. 18:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
régóta ismerjük egymást a fiúval, de nemrég jöttünk össze. Tudom hogy valószínűleg nem én leszek a felesége, olyan hosszúra azért még én sem tervezek.:D szeretek reálisan gondolkodni.:)
2012. jan. 4. 18:33
 12/17 anonim ***** válasza:

Aggódnod biztosan nem kell. Ha a szülők normálisak, akkor tudják kezelni a helyzetet, hogy a találkozás egyikteknek se legyen kellemetlen.

Ha a szülők nem normálisak, a barátod nem akarna bemutatni.


A kérdésnek amúgy van egy vicces félreértelmezése. Ha esetleg erre gondoltál, akkor a válasz:

Furcsa a kapcsolata a szüleivel, de miért készül rá ennyit? Ez indulatból jön általában. Mindenesetre te ne "mutass be" nekik, ez az ő dolga :)

2012. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"még sosem ismertem egy barátom szüleit"


Áruld el kérlek, 14 évesen hány barátod volt?

És még rátok mondják a többiek, hogy rendes fiatalok!

No comment...

2012. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
2 volt rajta kívül.az első megcsalt, a második pedig taval nyáron megerőszakolt...ezért nem mertem összejönni senkivel eddig. nem iszok és nem füvezek vagy cigizek, irtózok tőle mivel apám 4 évvel ezelőttig alkoholista volt. anyám elhagyott és kiköltözött Angliába, és ezért leszokott.imádom az életem úgy ahogy van, és élvezem minden pillanatát. nem kamuzok ilyesmivel, mert tudom mennyire komolyan érint valakit egy ilyen téma, és nem játszanék mások érzéseivel.
2012. jan. 4. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:
És hány évesek voltak a barátaid? Hogy-hogy megerőszakolt? Annyival idősebb volt és így erősebb is, hogy nem tudtál ellenállni?
2012. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
én akkor 13 voltam, ő pedig 15..nem számított nagy különbségnek, mert mindig reálisan gondolkodtam és tudtam mit hova tenni az életben. de most már mindegy, én elfogadta m hogy ez így történt és túlléptem rajta.
2012. jan. 5. 13:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Hallod te No Comment vegyél vissza az arcodból ha utálod a fiatalokat csak mert te már vénségedre nem értél el semmit nem mi tehetünk róla kisvirágszál. Ja és a hatalmas No Comment-től nem leszel vagány tudod egyáltalán mi a jelentése? Fogadok egy angol nyelvvizsgád nincs de villogsz itt.
2012. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!