Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki ha 23 évesen még nem...

Ciki ha 23 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

sokszor zavar hogy a barátnőim a párjukról mesélnek, egyiket el is jegyezték nekem meg még barátom sem volt, nem is csókolóztam. végül is megvagyok egyedül, csak néha eszembe jut ez ilyenkor. kicsit molettebb vagyok, de nem vészes. volt már valaki hasonló helyzetben? hogy alakult neki ez?

ha elmegyek a barátnőimmel valahová akkor is őket szólítják meg és bánt hogy engem nem.


2012. febr. 10. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én is egy idős vagyok veled, és ezek a sorok az enyémek is lehettek volna... Nem szabad feladni mondjuk én ezt nem élem meg tragédiának. Most éppen szerelmes vagyok, remélem hogy összejönnek a dolgok :)
2012. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még és én sem csókolóztam. Pedig velem sincsen semmi gond, csak kicsit vékonyabb vagyok az átlagnál, illetve visszahúzódóbb, csendesebb vagyok. Eddig meg voltam én is így magamnak, bár néha jól jönne egy társ, vagy valaki akihez hozzábújhatok, de nem görcsölök rajta,Te se tedd kérdező, majd egyszer eljön azaz illető.:)
2012. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem búsulj, néhány év és csak történik veled is valami.


(A Büszkeség és balítélet apukája után szabadon..)

2012. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 uccu válasza:
100%

Szia, nem ciki, csak ne add fel. Én szerintebb molettebb vagyok mint te és a férjem így imád:-) És én is őt. De azért törekedj arra, hogy ne maradj egyedül. Lehet, hogy nem jó helyre jársz szórakozni. Legyél nyitott, mosolygós és életvidám. Szerezz fiú barátokat, haverokat és majd jóra fordul. A veled egyidős pasik még gyakran maflák és sajnos a barátnői legtöbbször csak strigulák lesznek a falukon.

Én most 32 éves vagyok és 21 évesen született meg első kislányom. majd elváltam, majd lett egy betegségem majd megismertem a második férjem és azóta háromgyermekes család vagyunk.

A lényeg, hogy élvezd ki az életet, légy vidám, de légy körültekintő és lesz barátod, férjed, párod...

2012. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
hát igen fura. Egyébként az, hogy kinek van barátja vagy nincs, szerintem egyáltalán nem a kinézettől vagy a természettől függ. Ha sok emberrel találkozol, akkor előbb-utóbb összejön neked is a dolog. Aztán: figyelj mindig a környezetedre, lehet, valaki már küldi a jeleket, csak te nem tulajdonítottál ennek jelentőséget. Inkább várjál valami normális pasira, annak nincs értelme, hogy sok nem neked megfelelővel járjál, csak azért, hogy legyen valakid.
2012. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
79%
egyáltalán nem ciki söt mostanában a molletteké a világ :) lehet h csak az a baj h nem tartod eléggé nyitva a szemed a külvilág felé lehet h a jövendö beli párod ott van az orrod elött csak még nem vetted észre :)
2012. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos mégis számít a külső úgy vettem észre, mindig a vékony barátnőim a nyerők, de majd alakul valahogy :)
2012. febr. 10. 11:32
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha elégedett vagy magaddal és csinosan öltözködsz, akkor nem számít az a pár kiló plusz hidd el :) A kisugárzás és az önbizalom számít :) Hidd el hogy szép vagy, és akkor mások is elhiszik rólad :)

1. voltam

2012. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Ha ez zavar,miért nem teszel ellene? Miért nem fogysz le pár kilot?

Egyébként nem ciki,csak akkor,ha Te annak érzed. Lehet csak nem veszed észre a jeleket,vagy csak válogatós vagy.

Nővérem 25 éves,még nem volt barátja. Pedig lehetett volna nem is egy...Csak ő válogat...Ez túl magas,ez túl alacsony, ez buta, ez túl komoly,ez túl nagyszájú.. Nem is értem,miért nem próbálja meg senkivel. Pedig volt "udvarlója",akit én is ismerek, rendes, talpraesett,nyílt szívű ember. Egyébként ne értsd félre,nem nagyképű,és azért.Ha nem próbálja meg az ember,nem fogja tudni miről marad le.

Legyél nyitott,kedves, barátkozz fiúkkal is,előbb utóbb találsz majd valakit.

2012. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél nyitottabb, mosolygós, öltözködj csinosan - hogy ellensúlyozd az alakodat (pl. tunikák, hosszabb blúzok, egybe ruhák, most télen szerencsére lehet mit fölvenni)-, használj kis arcpirosítót, valami visszafogott sminket esetleg, hogy fölfigyeljenek rád is a fiúk. Ne várakozzál tétlenül, hanem ha valaki megtetszik jelezd neki.
2012. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!