Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hiszed azt, hogy minden...

Miért hiszed azt, hogy minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Miért hiszitek azt, hogy úgy fog telni az életetek mint a szüleiteké? Miért hiszitek azt, hogy sebezhetetlenek vagytok? Miért hiszitek azt, hogy ti többek vagytok a másiknál? Miért vagytok ilyenek kedves mai fiatalok? :)


Nem sok van már hátra, ti meg éltek egyik napról a másikra, bulizgattok, tervezitek a jövőt, a karriert, a nagy házat, a sok gyereket. Pedig nem lesz semmi ilyen, szenvedés és halál vár ránk. Nem látjátok? Ilyen buták vagytok? Vagy amiről nem veszek tudomást az nem fáj?


2011. okt. 22. 13:35
1 2
 11/18 mus musculus ***** válasza:
Ilyen felfogással eleve az egész életnek, emberiségnek, világnak sincs értelme.
2011. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na megint első :D figyi értem mit mondaz, de akkor mégis mit kénne tennünk? Vegetáljunk, üljünk otthon, vagy esetleg legyünk öngyilkosok??? Lesz ami lesz, bele kell törődni és amíg lehet élni kell. Tenni amit tenni kell. Ennyi. Ami ellen nem lehet tenni már, azon kár rágódni. Persze vannak dolgok amik ellen lehetne, de ahhoz az egész világnak össze kéne fognia. Arra meg sajnos várhatunk. Egy szó, mint száz, kár rágódni feleslegesen.
2011. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

[link]


Tudom, nagyon elmebeteg hangulata van az oldalnak, de ismerem azokat akik csinálják, és nagyon is tanult emberek, fogalmam sincs miért ilyen a dizájn.


Itt le van írva minden kérdésedre a válasz. Előre leszögezném, hogy nem innen vettem azokat amiket itt leírtam, teljesen független jutottam erre a megállapításra, de sajnos nem csak én, hanem sokan mások is. Csak aki olyan pozicióban van, hogy érne is valamit a szava, az emberek hinnének neki, az nem mer megszólalni. Ha meg beszél, akkor általában a mainstream média semmit sem ír róla.

2011. okt. 22. 18:13
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez most mi? Pánikkeltés, közveszéllyel fenyegetés vagy csak egy frusztrált bahomarcú webszennyezése?-,-
2011. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Menj vissza oda ahova való vagy. :) Vagy nézd meg a Home című filmet, aztán gyere vissza, és kérj bocsánatot.
2011. okt. 22. 19:41
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelj én is ugyanígy látoma helyzetet és elárulom,hogy ez nagyon beteges. Én most erősen gondolkozm azon,hogy meglátogatok egy elmedokit,mert nagyon nem lesz ez így jó. ZUgyanez a felfogásom,de ez nincs így rendjén. Káosz az ém életem is. 2 dolog lehet

- zsenik vagyunk mind2en

-őrültek vagyunk mind2en

... de vmiért mégis megszületünk és msuzáj álnünk rengeteget gondolkoztam már azon,hpogy mi az értelme az életnek? Valószínűleg semmi magadnak kell megkeresni..de hát vmiért mégis megszülettünk? Miért? megszületünk-szaporodunk-meghalunk - ennyi az életcélunk

2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mus musculus ***** válasza:
Az emberek értelmesebbik csoportja gondolkozott már ilyesmin, ettől senki sem lesz zseni. Az viszont már egy más, intelligenciaszint magasságára következtetést nem engedő kérdés, hogy hajlandó vagy-e észrevenni a jót is a sok keserűség mellett.
2011. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szerintem sem lesz zseni, max. széles látókörű.

Én egyébként látom a jót is, ebben a rendszerben is, csak az a baj, hogy már egy ideje kezd átlendülni a rosszba, mondjuk úgy 50 éve. Ha fele ennyi ember lenne akkor pont egyensúlyba lennénk, és a Föld pont eltudná látni nyersanyaggal az emberiséget, és meg is tudna újulni, szóval nem lenne klíma probléma, nem lenne éhezés, szegénység, ivóvíz hiány. Az a sok rossz, ami a pusztulásba visz minket 50 éven belül. Így hiába látom a jót, nem tudok arra gondolni, ha tudom, hogy nem sok van hátra. Rettenetesen szégyenkezném, ha egy olyan faj tagja lennék, ami egy ilyen fejlettségű élővilágot elpusztított.

2011. okt. 23. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!