Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hiszed azt, hogy te...

Miért hiszed azt, hogy te vagy a legokosabb?

Figyelt kérdés
Miért nem tudod belátni, hogy buta vagy ?
2011. aug. 28. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert az én világomban élek és abban pedig én vagyok az Úr!
2011. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hülye kérdés:) nem vagyok buta, de nem is vagyok a legokosabb:)
2011. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
ahogy első mondja. én világomban én vagyok az úr, a legokosabb!
2011. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19:55 és milyen érzés, amikor a világodban egy két lábú, szőrös fejtetővel rendelkező, ruhában járó, karján órát hordó azt mondja rád, hogy buta vagy ezért és ezért ? Teljesen az a látszat mintha nem is rajtad múlna, mert oda megy ahova akar, ha akar fagyit nyal, ha akar lemegy a Balatonra, nem vagy az Ura, és kifejti neked végtelen intelligensen, hogy igenis ostoba vagy, és pontosan azért, mert képtelen vagy megérteni a világot, túl bonyolultak számodra egyes összefüggések. Miért képzeled magad a legokosabbnak ? Miért nem tudod már végre felfogni, megérteni, hogy buta vagy ? Buta! 20:06 perc van, vasárnap, besötétedett, 2011.08.28.
2011. aug. 28. 20:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert én vagyok az egyetlen létező személy a világegyetemben így nincs konkurenciám, az egész ismert világ csupán az elmém saját szórakoztatására megalkotott szüleménye. Igen kedves kérdező te sem létezel ahogy a barátaid sem és ez a weboldal sem.
2011. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most magaddal diskurálsz itt az önismereti kérdéskörben?
2011. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
19:55, 20:05, 20:24 Felteszem azt a kérdést, amit az oktató szokott feltenni. Ki másolt kiről ? Ki volt az első aki kitalálta ? Esetleg mindhárman másoltak ? Mennyire tartják magukat intelligensnek, annak fényében, hogy a világról alkotott elképzeléseik nem az önöké, pusztán lopott, átvett ismeretanyag ? Önök miért nem ismerik be, hogy végtelenül buták ?
2011. aug. 28. 20:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert tökéletesnek születtem. Nem tehetek róla. Hiába is mondja a sok szánalmas földi halandó...
2011. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Döntsd már el, hogy tegezzel vagy magázol, mert így elég buta hologramnak tűnsz.
2011. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Neutronlovag csak nem Péter?

Miért hiszem, hogy a legokosabb vagyok? Miért hiszed, hogy én azt hiszem? Ja, hogy mindenki azt hiszi? Igen, hiszen te is azért írtad ki ezt, hogy minket jól kioktass. Hogy miért vagyok okosabb nálad? Mert leszarom. Leszarom más milyen okosnak képzeli magát, leszarom más milyen butának gondol engem. És ezzel még sokan vannak így. Nagyon buta vagy, ha azt hiszed, meggyőzöl másokat arról, hogy ők buták.

2011. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!