Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy küzdjem ezt le? Irigylem...

Hogy küzdjem ezt le? Irigylem azokat, akiknek jól megy!

Figyelt kérdés
Világéletemben jó tanuló voltam, csak csóró. Egyetemre jártam, amit ott kellett hagynom, mert nem tudtam fizetni a járulékos költségeket, dolgoztam, de egyszerűen nem tudtam annyit, hogy abból megéljek. Most külföldre megyek au pairkedni és annyira irigy vagyok, hogy a szomszéd csaj jó ruhákban jár, van pénze fodrászra, kozmetikusra, baráti életet élni, jogsija van...és most megy egyetemre. Nagyon rosszul esik ez nekem, és főleg mert az emberek arról pletykálnak hogy hülye voltam az egyetemhez és azért megyek ki "cselédnek"... :(
2011. szept. 2. 16:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet. :)
2011. szept. 3. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!