Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokmindenről maradtam le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokmindenről maradtam le, hogy nem volt még több éves kapcsolatom? úgy irigylem akiknek van.18/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 19:31
 1/10 A kérdező kommentje:
sokan iylenkor már 3-4 éves kapcsolatban élnek.vagy 20 évesen már 5 évesben.
2010. dec. 23. 19:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld, a gyerek-szerelemnek előbb utóbb vége szokott szakadni... Azt a fájdalmat meg nem kívánom senkinek amit egy ilyen hosszú kapcsolat befejezése ígér.
2010. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
( nem idevágó kérdés,de miért fáj jobban?jobban szeret akkor az ember?vagy csak azért mert első nagy szakítás?)
2010. dec. 23. 19:39
 4/10 Kamuuu ***** válasza:
Szerintem egyaránt fáj... de lehet azért mert az első
2010. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert első szerelem. Állítólag ennyire szerelmes csak egyszer vagy az életben, és ha ennek akármilyen módon vége szakad, az piszokul tud fájni, és kínoz a tudod, hogy ő már mással van.

De én nem hiszek ebben:) Ha így lenne, nagyon megszívtam:p

2010. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

drágaság, nem maradtál le semmiről, én legszivesebben még mindig szűz lennék, de sajna nem vagyok, és jó lett volna ha a mostani párom lett volna az első barátom, még ha csak most ismertem volna meg akkoris,

és mi lettünk volna egymásnak az első

nem értem másoknak mér menő elveszíteni a szüzességet, ez olyan gyerekes dolog, mintha pl attól érzi magát nagynak h cigizik, nem a dohányosokat fikázom, én is az vagyok, hanem aki azért szívja, mert az a menő, meg attól felnőttnek érzi magát

de nem baj, legalább tapasztalt az ember

szerintem ráérsz

és ne keresd a szerelmet, tudom vágysz rá, de majd jön :)

2010. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja nekem akkoriban nem volt hosszú kapcsolatom, de azért, mert mindig kiábrándultam a pasikból, nem tudtam szeretni akivel jártam, és menekültem, szerintem a félelmeim, gátlásaim blokkolták az érzelmeimet, és az sem jó érzés ha nyomasztó egy kapcsi, és neked kell szakítani

bár akkoriban még nem sajnáltam a pasikat szakításkor, most igen, jobban megvisel ha fájdalmat okozok mint őket

akkor is ha nincs lelkiismeret furdalásom és nem vagyok szerelmes

attól meg nem félek h nem találnék más pasit, mer akad jelentkező, tudom nem vagyok csúnya, meg elhiszem h tetszem a pasiknak, de ettől én még időnként elégedetlen vagyok magammal

mert nem tudok bicajozni sem, meg nem játszok hangszeren, meg nincs jogsim, meg szakmunkásom van csak

bár az nem ciki

viszont van egy párom, van munkám, végre egészséges vagyok, aminek örülök mert nem volt mindig így, és örülök h elég tűrhetően nézek ki, van sok jó ruhám, pedig nem vagyok gazdag, és szeretem a tetkómat is

:)

meg imádok énekelni, és élvezem mert sokan szeretik a hangom :)

és nem vágyom rá h énekes legyek vagy sztár, mert az nekem fárasztó lenne, inkább csak itthon énekelek és barátoknak, én családra vágyom, de ráérünk még, erős fél éve vagyunk együtt és fiatalok vagyunk

előző voltam


25/L

2010. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lennék a helyedbe.

nekem volt 2 éves kapcsim ami 3 millámba került mégis az unokaöcsémért hagytak el.-szal-

jobban jártam volna ha nem lett vna

25F

2010. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.Nekem sem volt több éves,csak 1 éves és abbol is csak 1.Érzem a hiányát náha hogy kéne valaki akivel lehet jót dumálni,bulizni,vagy csak egyszerüen szeretni,de szingli vagyok általában.

25/f

2010. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát végülis nem különbözik a többi kapcsolattól szerintem attól,hogy több éves vagy nemtudom xD

szerintem nem az,hogy lemaradtál vmiről mert még lehet ilyen kapcsolatod... de egyépként igen azért elég jó érzés, hogy (nekem pl) 2év után is van kihez tartozni :)

jó egy ilyen kapcsolat :) de még ráérsz :)


és nehogy elkövesd a nők/férfiak legnagyobb hibáját!

ne keresd a szerelmet, mert ő talál meg téged ! :)

2010. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!