Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy csinálják azok, akik...

Hogy csinálják azok, akik mindenben meg tudják látni a jót, akiknek pozitív a látásmódjuk?

Figyelt kérdés

én egyszerűen nem vagyok erre képes, mindig csak a rossz oldalát nézem a dolgoknak, és ezért sokszor vagyok letört, amikor elmegy minden életkedvem.. úgy érzem, ha ez nem így lenne, és képes lennék pozítívan szemlélni a dolgokat, sokkal boldogabb lehetnék, de ez nem sikerül..pedig nagyon sokszor megpróbáltam.:(

17/L


2011. okt. 10. 19:57
 1/4 life is beautiful ***** válasza:

figyu, nem nagy cucc.próbáld úgy felfogni ,hogy most ez van TEHÁT MINDENKÉPP EL KELL VISELNEM, ha kesergek nem lesz jobb. tehát ebből arra következtetek hogy nincs értelme keseregni ,inkább kitölteni azt az időt értelmesen. úgy ahogy kell..


hidd el én is ilyen vagyok, és tudom miről beszélsz. de azzal hogy elkeseredek csak rosszabb lesz. az meg kinek jó?! :\

2011. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) igazad van..
2011. okt. 10. 20:13
 3/4 life is beautiful ***** válasza:

próbáltál azóta(az elmúlt egy hétben) változtatni vmit a gondolkodásodon?

vagy csak feltetted a kérdést mer unatkoztál:D

2011. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, próbáltam, és néha sirekült, néha nem, és ugyanolyan rosszul láttam a dolgokat:D és unalomból nem szoktam kérdést feltenni:D
2011. okt. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!