Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon zavar hogy folyton...

Nagyon zavar hogy folyton leutánoznak mindenben. Mit kéne mondanom?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy egyéni stíust hát nem leutánozták? Annyira elegem van. Ráadásul a legjobb barátnőm utánozott le es meg is mondtam neki hogy zavar erre ő minden egyes alkalommal megkérdezi tőlem hogy felvehetem ezt vagy megint azt hiszed hogy le akarlak utánozni és hát mondhatok nemet? mert akkor meg elkeseredik és idegesít hogyha miattam szomorú. annyira idegesítő hogy az már fáj.
2009. dec. 29. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged utánoznak az nem gáz. Légy büszke magadra. Ha tovább folytatódik alapíts divatcéget. :)
2009. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennek inkább örülj :D
2009. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem tudok örülni neki.
2009. dec. 29. 23:30
 4/15 anonim ***** válasza:
ha tényleg a legjobb barátnőd, miért zavar ennyire hogy hasonlítani szeretne rád? :) inkább örülj neki hogy valaki szeretne olyan lenni mint te :)
2009. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, én is tudom hogy milyen idegesítő dolog, de ha valakinek megtetszik a stílusod úgyis utánozni fog, az emberek már csak ilyenek. Meg nem tilthatod nekik.
2009. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem csak én egyedi szeretnék lenni és ha leutánoz a barátnőm akkor ha vele látnak akkor már nemvagyok egyedi. Nagyok kiborulok az ilyesmitől
2009. dec. 29. 23:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Varrd a teljes nevedet a pólód elejére. :D

Szerintem vicces lehet :D

Tudod a boltosoknak van ilyen kitűzőjük, pl: Szabó Éva - Segíthetek?

Egy hasonlót varrásban, na???

2009. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nemrossz ötlet amúgy de akkor ők is rávarratják a sajátjukat:D
2009. dec. 29. 23:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaja. :D

Ha meg a te nevedet varrják rá, akkor valamit nagyon jól csinálsz :D :D Legyél diktátor, vagy kiválasztott, vagy bármi :D:D

2009. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hehe:))
2009. dec. 30. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!