Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon zavar hogy folyton...

Nagyon zavar hogy folyton leutánoznak mindenben. Mit kéne mondanom?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy egyéni stíust hát nem leutánozták? Annyira elegem van. Ráadásul a legjobb barátnőm utánozott le es meg is mondtam neki hogy zavar erre ő minden egyes alkalommal megkérdezi tőlem hogy felvehetem ezt vagy megint azt hiszed hogy le akarlak utánozni és hát mondhatok nemet? mert akkor meg elkeseredik és idegesít hogyha miattam szomorú. annyira idegesítő hogy az már fáj.
2009. dec. 29. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem ha csak a legjobb barátnőd utánoz le, még ne akadj ki..

a legjobb barátok általába hasonlítanak egymára.. ugyanolyan ruhákat vesznek stb..

akkor kezd csak kiakadni, ha olyan lopja a stílusod, akit nem ismersz..

2009. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

de kimondta hogy csak a barátnőm?


Képzeljétek elmendtem a suliba és egy olyan kitűzőt tettem a nadrágomra, másnap már az egész sulinak olyan volt majdnem akkor tettem övet a csípőmre hát másnap már másnak is azvolt. mondtam hogy nagyon szeretem akkor a rózsaszínt hát az oszt. társam nemazt mondta hogy neki pink mp4 kell. megis mondtam nekki hogy hogy a fa**ba ne az tetszedne neki ami nekem? akkor tudja hogy ki a kedvenc énekesnőm másnap már neki is az közbe csak 1 réégi számot ismer tőle.

2009. dec. 30. 12:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy ilyen bnőm és téll non idegesítő h folyamatosan koppint. És nem csak ruhára kell érteni!! Non komoly volt ha én pörgettem a tollat az ujjamon, ő is. Ha nevettem vki poénján, aminek nem is hallotta az elejét, ő is. Ha mindenki nevetett, csak én nem, ő se. Egyszerűen azt hittem megőrülök. De már nem a bnőm csak haverok vunk azóta tök normális.
2009. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tudom mit éreztél
2009. dec. 30. 17:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Áh engem is idegesítenek,én már annyira utálom az ilyeneket hogy még a legjobb barátnőmnek is félek küldeni képet hogy kirakja ,tisztára mint egy elmebeteg na mindegy de rajta vagyok az ügyön már nem nagyon érdekel :'D
2010. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!