Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha mindenben...

Mit tegyek ha mindenben sikeresnek érzem magam csak a lányok terén nem?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem vagyok sikeres mindenben, de én annak érzem magam és ez elég. Viszont 21 vagyok és már kb 2 éve egy lányhoz sem értem. Futottam a volt barátnőm után, mert azt hittem, hogy szeretem, de rájöttem, hogy csak azért kell nekem annyira mert más lány elérhetetlen számomra. Szoktam járni szórakozni is de őszintén azt sem tudom, hogy hogyan kell egy lányt elcsábítani. Simán leszólítok egy lányt és még talán csevegek is vele egy ideig de nem tudom megkedveltetni magam vele. Komoly kapcsolatom még nem volt és félek, hogy sosem kapok párt magamnak, hisz hiába jön egy lány akinek tetszem mert tapasztalatlanságom miatt biztos elszúrnám.
2011. aug. 3. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
nyugi szüzen nemhalhat meg senki
2011. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos elszúrod? Rossz a hozzáállásod alapból, először is azon változtass. Aztán előbb utóbb összejön.
2011. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél kiéhezett. Nem bejövős, ha a pasi annyira egyedül érzi magát, hogy úgy járkál nők után, ahogy egy zombi keres agyat.

Amíg az ember önállóan nem tud kiegyensúlyozott lenni, a párkapcsolata sem lesz boldog, ha egyáltalán összejön neki.

2011. aug. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

keress sok pénzt, aztán egyszerűbb lesz minden.

szard le őket.

2011. aug. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jajj ne értsetek félre, nem ugrok minden lányra. Sőt a lányoknak nem is mutatom ki, hogy mennyire vágyom egy barátnőre mert akkor rögtön ki is használnának.


Sok pénzt szerezzek?...de én azt akarom, hogy engem szeressenek és ne a pénzem.

2011. aug. 3. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, pofonegyszerű. Hidd azt, hogy a lányok terén is sikeres vagy, és akkor az is leszel.
2011. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha más területen sikeresnek érzed magadat, akkor azoknak a dolgoknak erőt kell adni a lányokhoz is.

Előbb-utóbb mindenkinek találkozni kell valakivel...legalábbis én ezzel vigasztalom magamat.

2011. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!