Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy küzdjem ezt le? Irigylem...

Hogy küzdjem ezt le? Irigylem azokat, akiknek jól megy!

Figyelt kérdés
Világéletemben jó tanuló voltam, csak csóró. Egyetemre jártam, amit ott kellett hagynom, mert nem tudtam fizetni a járulékos költségeket, dolgoztam, de egyszerűen nem tudtam annyit, hogy abból megéljek. Most külföldre megyek au pairkedni és annyira irigy vagyok, hogy a szomszéd csaj jó ruhákban jár, van pénze fodrászra, kozmetikusra, baráti életet élni, jogsija van...és most megy egyetemre. Nagyon rosszul esik ez nekem, és főleg mert az emberek arról pletykálnak hogy hülye voltam az egyetemhez és azért megyek ki "cselédnek"... :(
2011. szept. 2. 16:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Mit tanulsz Bp-en? Azt szabad tudni?
2011. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Gyógypedagógiát.
2011. szept. 2. 17:13
 13/21 A kérdező kommentje:

Fodrászra évente 2-szer van szükségem, kozmetikusra havonta, ezek azért jócskán kitelnek majd a fizumból. Nem is ezeken volt a hangsúly, csak belevettem a felsorolásba.


Voltam már au pair az egyetem előtt, tehát az árakkal nagyjából tisztában vagyok.

2011. szept. 2. 17:15
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is, csak én tényleg hülye vagyok az egyetemhez, amellett hogy pénzem sincs rá, azért mentem ki au pairkedni. De most hogy hazajöttem megint ott tartok, mint eddig, nem tudom, mit kezdjek magammal.
2011. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is mindig így voltam.A mai napig sokszor irigykedek azokra,akiknek jobban megy.De rájöttem,hogy egyszer fenn,egyszer lenn.Volt egy vállalkozó ismerősöm,nagyon jól ment nekik,plazma tv,legmodernebb elektrotechnikai berendezések,víztisztító stb.De tönkrement és most Belgiumba robotol segédmunkásként.Persze ez nekem nem okoz örömöt,isten ments,hogy más kára nekem boldogságot okozzon.De nekem is eléggé fáj,hogy jó tanulós voltam mindig,de egyetemre fel se vettem,hiába güriztem egy csomót.Egy OKJ-s képzést elvégeztem,de tovább nem tudtam menni.KFC gyorsétterembe fogok robotolni,de hiszek benne,hogy lehet jobb életem,nem tudhatjuk mit hoz a jövő.Te még jó helyen is leszel,ha külföldre mész.Még sokra viheted.
2011. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

bnőm "cselédkén" havi 1500fontot keres ˇˇ érettségije és okj-je van csak és folyamatosan magasabbra kerül a ranglétrán :P párja séf,érettségije sincs és mégtöbbet keres :)


Én is kimennék mint a pinty külföldre pedig lesz diplomám....Szal 2-3év és húzok ki én is cselédnek az tuti. :-)

2011. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Megértelek én is csak robotolok, szegény vagyok mint a templom egere. Mindig is jó kislány voltam,tanultam szorgalmasan, gyűjtögettem a keveset ami volt most is kevés van, nincs semmi vagyonom ami van az se elég 1 hónapra. Nem jártam bulizni, szórakozni direkt kevés havert tartottam hogy ne fogyjon a pénzem mert így sincs. És akkor látom hogy velem egykorúak csak habzsolják az életet. Nah ezért akarok én is kimenni külföldre. Csak megvárom még a diplomát. De ha előbb tele lesz végleg a hócipőm akkor kitakarodok innen a pics@ba.

Jah és az csak hab a tortán h munkát se találok pedig szakmám és érettségim is van.

2011. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért a szomszéd lány sem hiszem, hogy maga kereste meg az elszórnivaló pénzét, alig érettségivel.
2011. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem. Ők sem élnek fényűzően, csak míg ott 2 fizetés jut egy "gyerekre", addig nálunk 1 fizetés volt 3 gyerekre + 1 munkanélküli szülőre.
2011. szept. 2. 19:09
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyógyped? Jobban jársz, ha kint maradsz...
2011. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!