Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szemét dolog? Irigy vagyok...

Ez szemét dolog? Irigy vagyok ettől?

Figyelt kérdés
Megőrjít, ha valaki utánoz. Idegesít, hogy ha megmutatom valamelyik ismerősömnek a cipőmet, ruhámat, körömlakkomat, bárki, akkor szinte biztos, hogy a környezetemben valaki vesz ugyanolyat, akkor nekem vennem kell másikat mert zavar, hogy ha megjelenünk együtt akkor ugyanolyan a cipőnk, körmünk, bármink. Ez irigység? Mások is így vannak ezzel? 17L
2011. júl. 5. 18:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy irigy. Engem is zavart, amikor lépten-nyomon kérdezgették tőlem : "Jaaj, de jó, ezt hol vetted?"


Ráadásul azok az osztálytársak kérdezték, akik le se sz.rtak, de ilyenkor bezzeg tudtak puncsolni.


Ez nem irigység. Egyszerűen idegesít, hogy az én stílusomat koppintja. Persze könnyebb a másikat lemásolni, mint magától kitalálni valamit...


Abba már bele se gondolnak, hogy az, ami nekem jól áll, nem biztos, hogy neki is jól fog. Ettől nem lesz olyan, mint én. Ezért tartom még feleslegesnek is.


Annak örülök, hogy megdicsérnek, meg tetszik nekik, de ne utánozzanak már egyfolytában.

2011. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!