Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szemét dolog? Irigy vagyok...

Ez szemét dolog? Irigy vagyok ettől?

Figyelt kérdés
Megőrjít, ha valaki utánoz. Idegesít, hogy ha megmutatom valamelyik ismerősömnek a cipőmet, ruhámat, körömlakkomat, bárki, akkor szinte biztos, hogy a környezetemben valaki vesz ugyanolyat, akkor nekem vennem kell másikat mert zavar, hogy ha megjelenünk együtt akkor ugyanolyan a cipőnk, körmünk, bármink. Ez irigység? Mások is így vannak ezzel? 17L
2011. júl. 5. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Ez irigység némi p1csasággal vegyítve.

Kit érdekel, ugyanolyan-e a cipőtök? Az egyéniséget ne a külsődben próbáld megélni.

2011. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem. Én sem szeretem, amikor ezt csinálják. Suliban mindig más volt a hajam, mindig csináltam vele valami újat, és sokszor leutánoztak.


De engem azért idegesít, mert ez én vagyok. Valaki más meg ne belőlem próbálja felépíteni a személyiségét.

2011. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Engem pl.nem zavar sőőt,örülök neki,hogy másnak is tetszik amit viselek,mert így azt érzem,hogy nem vagyok különc..Nem hinném,hogy irigység lenne.
2011. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kisebbségi érzésed van. Különben nem zavarna.
2011. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

én is hasonló helyzetbe vagyok.

nem tehetek róla, de mégis zavar tudat alatt, ha másnak ugyanolyanja van..:/


14/L

2011. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Jesszus, lányok! A személyiség belül lakozik! Elvileg nektek is van valami a frizurátok alatt, abban legyetek egyediek. Pfff... most kezdem érteni azokat, akik felszínesnek tartják ezt a generációt. :'(
2011. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

örülj neki,hogy ilyen jó az ízlésed hogy másnak is tetszik.

és miért ne állhatna máson is jól az a szín/ruha?

szerintem se irigykedj.

nekem is volt 1szoknyám,és ugyanolyat vett az egyik kolléganőm,neki is tetszett.nem volt zavaró,ha mind2en abban voltunk. én magassarkúval hordtam,ő meg sportcipővel.így más stílusban,másképp is néztünk ki

2011. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
18:21es vagyok..bocs félreértelmeztem,azt hittem azokra gondolsz akik utánoznak azok az irigyek. Szerintem,igen irigy vagy.Majd 17 év múlva ha visszagondolsz erre a kérdésre,jó nagyot fogsz nevetni magadon és valószínű mosolyogva gondolsz majd vissza arra,de jó tudtam valamit mutatni nekik. :)) Vagyis én így vagyok ezzel. Bár embere válogatja ugye.
2011. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Én ezzel fordítva találkoztam. Véletlen volt egy ugyan olyan ruhám, mint egyik osztálytársamnak, erre ő azt mondta, hogy vagy én ne hordjam, vagy ő nem hajlandó többet felvenni. Én már akkor sem értettem ezt, engem nem tudna zavarni.
2011. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

18:31es

Nagy az isten állatkertje,csak sajnos alacsony a kerítés!

Én sem értem ezeket az embereket. :S

2011. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!