Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szemét dolog? Irigy vagyok...

Ez szemét dolog? Irigy vagyok ettől?

Figyelt kérdés
Megőrjít, ha valaki utánoz. Idegesít, hogy ha megmutatom valamelyik ismerősömnek a cipőmet, ruhámat, körömlakkomat, bárki, akkor szinte biztos, hogy a környezetemben valaki vesz ugyanolyat, akkor nekem vennem kell másikat mert zavar, hogy ha megjelenünk együtt akkor ugyanolyan a cipőnk, körmünk, bármink. Ez irigység? Mások is így vannak ezzel? 17L
2011. júl. 5. 18:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

nem szemét,csak gyerekes.

Manapság a legtöbb 17 éves csaj azt hiszi,milyen egyedi a ruhája,a stilusa,a haja a ,akörme stb közben ugyan úgy néz ki az összes:D:D

2011. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
a 2. al teljesen egyet értek
2011. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem ez butaság. Ha valakinek tetszik valami, akkor joga van viselni. És ha akkor tetszett meg neki amikor rajtad látta akkor is joga van. A ruhákból, cipőkből, akármiből nem csak egyet gyártanak.

Varass magadnak egyedi ruhát ha ennyire zavar, de azt amit a boltban veszel azt bárkinek ugyanúgy jova van megvenni.

2011. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
18:45 teljesen egyetértek,ugyanúgy néznek ki ugyanúgy öltöznek és nagyrészt ugyanolyan p*csák,tisztelet a kivételnek,kérdező ne akadj már ilyenen fenn nem a ruha teszi az embert foglalkozz inkább a személyiségeddel,az fogja meg a normális pasikat,azzal találsz majd jó munkát,szerzel igazi barátokat nem azzal, engem sosem zavart
2011. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Csak azt lehet utánozni aki tucat.
2011. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nem, ez nem irigység. Nem is tudom, mi a megfelelő szó rá. Talán a kicsinyesség?
2011. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Áhh lelkitársra találtam úgy látom:)

Engem is k..ra idegesít..

Nekem h..lye hugom csinálja ezt állandóan...Vsezk egy fölsőt, meki is olyan kell, jobb esetbe legalább más szinú

űbe veszi..

Jh egyy csomoszor volt, hoyg mentünk vlna vhova, meglátom h titta uyg öltözött fel mint én..na akk az van h vagy ő öltöuzik át vagy én-.-

2011. júl. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Előző vok.

21:51ez is igaz rám is..vmi nekem volt előbb, aztán más rámfogja hogy én utánoztam le..

Amúgy ez lehet kicsit paranoia is amit csinálunk de xarom le-.-

Akik meg eddig irtak sztem egyiknek nincs saját stilusa, tipikusan a másikat utánozzák mindenbe,azért irták azt amit.

Attól még h a kérdésfeltevő 17 éves mért ne lehetne egyedi stilusa?

Szoval kedved kérdező:TELJESEN JOGOS A FELHÁBORODÁSOD:)


20/L

2011. júl. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de az biztos ,hogy ezzel csak magadnak nehezíted meg az életedet...
2011. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy irigy, csak sokat adsz arra, hogy egyedi lehess a magad szemében és ha ebbe valaki "belerondít", akkor úgy érzed, kizökkentettek az egyensúlyból :D

Igazából én úgy vagyok vele, hogy ha ilyesmit veszek észre, akkor egész jó dolognak tartom, hiszen ami senkinek nem tetszik, azt nem is utánozzák. Magamban derülök rajta egyet és lezárom. Ennyi. És ettől függetlenül tudom, hogy soha nem lehet valaki pontosan olyan, mint én, attól, hogy úgy hordja a haját vagy olyan táskát hord mint én. Itt kap létjogosultságot az a bölcsesség, hogy "nem a ruha teszi az embert".

2011. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!