Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért élvezi egy vki, ha azt...

Miért élvezi egy vki, ha azt mondják rá, h gazember, szemét, aljas, sunyi és hasolók?

Figyelt kérdés
Szal egy ismerősöm rendesen arra játszik, h minél többen gondolják ezt róla.Lehet, h csak játsza az agyát, de akkor is...miért csinál vki ilyet
2010. júl. 28. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mást nem tudok mondani, mint hogy jól esik neki... valami élvezet, vagy mit tudom én. O.O
2010. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de miért?ezt eddig én is tudtam.Valami olyasmire gondolok, h kiskorában mindig mondhatták neki, h te kis ilyen, te kis olyan, beépült a tudatalattiba és most erre vágyik vagy ilyen akar lenni, mert bebeszélték neki, ő meg magának, h ilyennek kell lennie...vagy azt látja, h a gazemberek mind jól élnek, de a ti véleményetekre is kíváncsi lennék azért
2010. júl. 28. 02:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Van akinek ez elismerés. Leginkább a gonosz emberek egy fajtájának.
2010. júl. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem bír feldolgozni egy lelki fájdalmat és emiatt nem úgy fogja fel az emberi kapcsolatokat , ahogy kellene .
2010. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bezony, a 68%-os csávónak van igaza. Számomra is elismerés az, ha valaki megbotránkozik attól, amit teszek. Sőt, továbbfűzöm. Imádom, ha félnek tőlem. És ez lehet beteges, de inkább én tartsam sakkban az embereket, minthogy ők engem. De elárulom nektek, hogy a "gonosz" emberek mindig többre viszik az életben.
2010. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gonoszak lehet, többre viszik, de tuti boldogtalanabbak. Kinek mi a fontos.
2010. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok gonosz, utálom, ha ilyesmi jelzőket mondanának rám, de hülyülni szeretek.

Ha meg megbotránkoztatni akarnék, nem olyan sablon dumát nyomatnék, amit egy rajzfilmből veszek, annál eredetibb vagyok.

2010. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, az tényleg jó dolog, h megbotránkoztatok valakit, csak én a ezt olyan tettekkel teszem, amiket mások nem tesznek.Szal én szokatlan dolgokat csinálok inkább, mint szemét, gonosz dolgokat.Amúgy miért kellene sakkban tartani bárkit is?Miért kell valakinek félnie a másiktól?Én is szeretem, ha tisztelnek, mindenki szereti, de ne félelemből tegyék ezt, hanem azért, mert rászolgáltam.Am én is inkább az eredetiségemmel botránkoztatom meg az embereket, mintsem azzal, h CSAK PÉLDA, egy bombanőt küldök el a sunyiba különböző cifra káromkodások közepette és az azt mondja rólam\nekem majd, h mekkora egy szemét gazember vagyok.Egy ismerősöm, akiről szó van, az ezt teszi.Életében 1x nem volt még nője, de minden csajt elküld melegebb éghajlatra, ha a csaj próbálna próbálkozni.Ez valami komoly trauma szüleménye lehet neki, nem tom.Az meg egy fa*szság, h a gonoszok többre viszik.Ez változó...amúgy meg nem a gonosz emberek vitték sokra, hanem akik sokra vitték, gonosszá, rosszindulatúvá váltak...senki sem születik gonosznak.
2010. júl. 30. 01:44
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF:

2. válaszoló vagyok. Tegnap 23:31-es egyetértek veled. *ördögi vigyor* Persze amúgy eléggé bolondos lány vagyok... Meg zavaros... Áhh, az embereket nem lehet meghatározni, így nagyon véleményt sem tudok mondani... Bocsi... >.<"

2010. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:31nek szakember segítségét ajánlom!

"Imádom, ha félnek tőlem." Lehet, hogy imádod, de a félelem erőszakból táplálkozik, és ha félnek tőled, senki sem fog semmit megtenni neked, csak ha kényszerítve van rá, és akkor is csak annyit, amennyit muszáj neki. Mennyivel kifizetődőbb, és kevesebb energiába kerül, ha elhiteted az emberekkel, hogy azért tegye meg, amit akarsz, mert az jó lesz neki ;)

"És ez lehet beteges, de inkább én tartsam sakkban az embereket, minthogy ők engem." Miért kellene egyáltalán bárkit bárkinek sakkban tartania? Kicsit torzult a világképed.

"De elárulom nektek, hogy a "gonosz" emberek mindig többre viszik az életben." Tévedés. Az okos emberek viszik többre az életben. Van millió buta, gonosz ember, semmit nem ér el vele. Ha viszont az ember okos, akkor ha jó, ha gonosz, sokra viszi. Nem a gonoszság számít, hanem az ész, alkalmazkodóképesség, talpraesettség.

2010. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!